Şuan Buradasınız: Anasayfa » Klasik » Açık Radyo
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

İzmir Fm

İzmir Fm

Radyo Güneş

Radyo Güneş

Radyo Tech

Radyo Tech

Enerji Fm

Enerji Fm

Radyo Belit

Radyo Belit

Acik Radyo

Acik Radyo

Açık Radyo

Açık Radyo, Klasik tarzda müzik yapan bir radyo kanalıdır. Klasik müzik severlerin, büyük bir ilgi alaka ile dinlediği Açık Radyo artık bir tık yakınınızda tek yapmanız gereken radyodinlet.net adlı radyo sitemize girip bu radyo kanalını tıklamak. Canlı Klasik müzik dinlemek,online Klasik müzik tutkunlarının tüm gün boyunca usanmadan dinleyebileceği bir radyo kanalıdır Açık Radyo. Aynı zamanda radyo kanalı geniş bir klasik müzik arşivi ilede göz doldurmaktadır.

Açık Radyo

Hakkında Bilgiler
Açık Radyo 13 Kasım 1995′te yayın hayatına başlamış bir radyo kanalıdır. İstanbul ve çevresine yayın yapan “bölgesel” bir radyo istasyonudur. Ayrıca, 92 ortaklı bir Anonim Şirket, ama, kâr amacı gütmeyen kuruluşlar gibi çalışmalarını ilerletmektedir, üç aşağı-beş yukarı eşit pay sahibi 92 ortağı olan bir kolektif bir şirkettir. Hissedarların her birinde “ortaklık belgesi” olarak Abidin Dino’nun -1’den 100’e kadar numaralanmış– “Tuğralar” serisi litografilerinden biri vardır. Arkasında şu ibare yer alıyor:
“Özgür, bağımsız, demokratik” haysiyetli, duyarlı ve sıradışı bir radyo kurma projesine, 1995’te verdiğiniz desteğin Türkiye’de yeni projelere örnek olması dileğiyle… Siz değerli dinleyicilerin hizmetinde .Radyo kanalının bu kısa süre içerisinde büyük bir yol katetmesi ise, gerek biz radyo dinleyicileri gerekse radyo kanalı çalışanları sayesinde gerçekleşmiştir.

Açık Radyo

Açık Radyo Programcıları
Açık Radyo, 15 yıllık yayın hayatı içinde, toplumun çeşitli kesimlerinden ve meslek dallarından gelen, kimisi de işsizler kategorisine giren ve yaşları 9 ile 75 arasında değişen 984 kişi Açık Radyo’da 870 program yapmış bulunmaktadır.
Haftada 7/24 kesintisiz olarak yayın yapan Açık Radyo’da şu anda her hafta 200 programcı, 134 ayrı program yapmaktadır. Konuklarımızla birlikte, Açık Radyo stüdyo ve koridorlarına her hafta yaklaşık 300 kişiyi sığdırdığımız ve bu insanların “curcuna”ya katkıda bulunmasına önayak olduğumuz abartısız söylenebilir.
Şuana dek yayın yapmış veya halen yapmakta olan programcıların bazıları, dünyanın dört bir yanından geliyor ve Pasaportları itibariyle, Alman, Amerikalı, Belçikalı, Brezilyalı, Britanyalı, Bulgar, Dominikli,Suriye, Fransız, İranlı, İspanyol, İtalyan, Kanadalı, Kostarikalı, Lübnanlı,İngiliz, Sudanlı, Yunanlı ülkelerden gelmektedir.Radyo dinlemenin canlı radyo dinlemenin,online radyo dinlemenin ,kesintisiz radyo dinlemenin en güzel örneği..

Açık Radyo

İletişim Bilgileri
Açık Radyo’ya aşağıdaki bilgiler doğrultusunda ulaşabilirsiniz.
Anafor Radyo Yayıncılık A.Ş
Cumhuriyet Caddesi, Üftade Sokak No:1
ERN Han, Kat: 5-6
34373 Elmadağ
İstanbul
Telefon:212-343 40 40 (pbx)
Faks:212-232 32 19
e-posta:acikradyo@acikradyo.com.tr

Açık Radyo

Frekans Bilgileri
Açık Radyo 94.9 frekansından yayın yapmaktadır. Kesintisiz reklamsız radyo dinlemek için birebir olan bu radyo kanalını dinlemelisiniz. Güne yorgun başladıysanız veya arabada trafikteyseniz hemen Açık Radyo dinlemelisiniz üstünüzdeki bütün yorgunluk ve stresinizi alacaktır radyo dinlemenin en klasik radyosu Açık Radyo


Radyo Etiketleri:,,,,,

“Açık Radyo” için 2 cevap

  1. Cengiz Koç dedi ki:

    İyiki varsın Açık Radyo.
    İyiki varsın Ömer Madra

  2. Feyza Soley dedi ki:

    İnternet üzerinden dinleme imkanım oldu, çok teşekkürler, iyi yayınlar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir