Şuan Buradasınız: Anasayfa » Dini » Akra Fm

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Dinamo Fm

Dinamo Fm

Radyo Yansıma

Radyo Yansıma

Radyo Araf

Radyo Araf

The More Radio

The More Radio

Radyo Ritm

Radyo Ritm

Radyo Hiraş

Radyo Hiraş

Müjde Fm Nostalji

Müjde Fm Nostalji

akra fm

akra fm

Akra Fm Hakkında Bilgiler

Radyo Akra 1993 yılından itibaren evlerimize konuk olmaktadır. Akra FM tüm güzelliklerini yaklaşık 21 yıldır bizlerle paylaşmakta dini duygularımıza tercüman olmaktadır. Aynı zamanda bu değerli kanalımız ülkemizde ilk özel radyolardan biri olma özelliğini taşımaktadır. 245 aktif vericiye sahip bu frekans Türkiye genelinde en geniş yayın alanına da sahip olma özelliğini taşımaktadır. Böylece ulaşamadığı ev giremediği hane yoktur. Tek yapmanız gereken internete erişim sağladıktan sonra sitemiz üzerinden bu değerli kanala tıklamanız. Bu frekansın yayınlarının ulaştığı ve kesintisiz olarak dinlenebildiği il ve ilçelerin toplam sayısı 500’ü de geçmektedir. Edirne’den Ankara’ya RDS sistemi sayesinde kesintisiz olarak dinlenebilen FM bandında tek radyodur.

Bunun yanı sıra TÜRKSAT 3A üzerinden yaptıkları yayınlar Türkî Cumhuriyetler, Ortadoğu ülkeleri, Kuzey Afrika ve Kuzey Avrupa da toplam 56 ülkeden dinlenebilmektedir. Bu sebepledir ki kanal geniş bir dinleyici kitlesine sahiptir. Tek bir müzik türüne değil, ezgi, tasavvuf, etnik ve pop müzikler ile severek dinlenen türkülere de geniş yer verilen, bu türlerin seçkin eserlerinin yer aldığı bir frekanstır. Yine yayın akışı içerisinde sadece müzik değil, sağlık, haber, edebiyat, kültür, eğitim ve sohbet gibi hayatın içinde yer alan ve kapsayan tüm bilgilerin bulunduğu kaliteli bir program yayın akışı siz değerli dinleyicileri kucaklamaktadır. Faydalı ve farklı pek çok programın bulunduğu frekansta birbirinden farklı 70 program bulunuyor. Ayrıca kaliteli sohbet ve tecrübeli kadrosuyla Radyo Akra bulunduğu kategoride en önde gelen radyolardan biridir. Pek çok ödüle sahip olan

Akra FM en iyi tematik radyo ödülüne de sahiptir.
Akra FM genellikle hedef kitle olarak kültür seviyesi yüksek, çevreye ve insana karşı duyarlı, hukukun ve adaletin üstün olduğuna inanan ve eğitimli kişilerce dinlenen bir frekanstır. Bu frekansın kendine belirlediği vizyon içerisinde hedef kitlesini en doğru şekilde bilgilendirmek, doğruya yönelimlerini sağlamak, yine adalet, dürüstlük, kardeşlik gibi bilinen temel ilkelerin bu yolla korunmasını ve belki de yayılmasını sağlamak bulunmaktadır. Bunun yanı sıra Akra FM yukarıda belirtilen güzel hasletlerin insanların manevi yönü ile de ilgili olduğunu düşünerek bu konuyla alakalı, insanların maneviyatına katkıda bulunmak amaçlı Büyük âlim ve mutasavvıflardan Mehmed Zahid Kotku ve Prof. DR. Mahmut Esad Coşan Hoca efendilerin sohbetlerine geniş yer ver veriyor. Aynı kategoride hizmet vermekte olan bir diğer kanalımız olan Radyo Mevlana’yı sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Akra Fm Frekans Bilgileri

Radyo internet üzerinden online olarak yayın yapmaktadır. Frekans adresi yoktur.

Akra Fm İletişim Bilgileri

Akra Fm hakkında iletişim bilgisi yoktur.


Radyo Etiketleri:,,,,,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir