Şuan Buradasınız: Anasayfa » Yöresel & Halk Müziği » Ar Fm Kayseri
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Atlantis Radio

Atlantis Radio

Jelli Dance

Jelli Dance

Mood Fm Arabesk

Mood Fm Arabesk

Radyo Magazin

Radyo Magazin

Erzincan Fm

Erzincan Fm

Metro Fm

Metro Fm

Radyo 35

Radyo 35

Uludağ Fm

Uludağ Fm

Jest Fm

Jest Fm

Ar Fm Kayseri

Ar Fm Kayseri

Ar Fm Kayseri Hakkında

Ar Fm Aksaray 2001’den bugüne Aksaray halkına bir ayna tutmakta, bölgenizin haberlerini paylaşmakta, yöresel halkın istek ve önerilerini değerlendirmekte ve en iyi şekilde ülkesine hizmet etmeye devam etmektedir. Bir yerel radyo olmasına karşın yaklaşık 14 yılda çok büyük bir ilerleme ve gelişme kaydetmiştir.

Ar fm Aksaray ise hem Aksaray halkına ve hem de çevre illerdeki insanlara günlük olayları halka ulaştırmakta ve bu konuda alanının öncüsü olmaya devam etmektedir. Belirtmek gerekir ki, gerek haberler olsun gerekse günlük olarak yaşanan ve hayatın vazgeçilmezlerinden olan hadiseler olsun ilk olarak Ar FM Aksaray tarafından bildirilmektedir. Bu radyo kanalı sayesinde günlük olarak yaşantınızı ayarlayacaksınız. Örnek olarak gün içerisinde hava durumunun nasıl olacağını bu güzide kanal sizlerle bunu paylaşacak, Aksaray’daki hava olaylarına göre giyinerek veya işlerinizi ona göre ayarlayarak günlük hayatınızı planlayacaksınız. Gün içerisinde yaptıkları programlarla da hoşça vakit geçireceksiniz. Güncel ve hit parçalara yer veren kanal aynı zamanda yöre de birçok kesimin geçim kaynağını oluşturmaktadır. Kanal az denebilecek süreler ile reklamlarını yayınlamakta genel olarak ise müziğe sohbete bolca vakit ayırmaktadır.

7/24 kanala erişim sağlayabilir isteklerde bulunabilirsiniz. Kanalı dinlerken vaktin nasıl geçtiğini anlamayacak ve çok eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Öncelikle her saat başı sunulan yurttan ve dünyadan haberler ile günün gelişmelerini öğrenecek ve dünyada ve yurtta neler olmuş her saat başı bilgi alacaksınız. Özellikle günün belirli saatlerinde çalan türkü programları ile Anadolu’nun bağrından çıkan ve her insanın bamteline dokunacak türkülere eşlik edecekseniz. Bu türküler içersin de Aksaray türküleri ağırlıkta olmakta ve bölgemizin gelenek ve göreneklerine aşina olacaksınız.

Bu programlarda Aksaray halkından gelen istek ve şikâyetler göz önüne alınmakta ve bu sorun ve isteklerle ilgili yetkili kişilerle yapılan telefon bağlantıları ile bu sorunlara çözüm aranmaktadır. Ayrıca günün belirli saatlerinde müzik programlarında yerli ve yabancı tüm müzikleri dinleyecek, Ar fm Aksaray’dan kopamayacaksınız. Ayrıca gece saatlerinde canlı programlara bağlanabilecek ve istek parçanızı çaldırabileceksiniz. Bu parçaları ister askerdeki oğlunuza, ister eşinize ve ister tüm sevdiklerinize yollayarak onları mutlu edecek ve onlardan gelen olumlu tepkileri aldığınızda yüzünüzde hoş bir tebessüm oluşacaktır. Ar fm Aksaray radyo kanalına bağlanmak için sadece radyonuzu 103.5’e ayarlamanız yeterli olacaktır. Aynı kategoride hizmet veren bir diğer frekansımız olan Türkü Radyo‘yu dinlemenizi tavsiye ederiz.

Ar Fm Kayseri Frekans Bilgileri

Radyo Ar Fm Kayseri’nin frekans adresi yoktur. Radyo online olarak hizmet vermektedir.

Ar Fm Kayseri İletişim Bilgileri

Radyo kanalına ait kurumsal iletişim bilgisi yoktur.


Radyo Etiketleri:,,,,,

“Ar Fm Kayseri” için bir cevap

  1. Ayse Özelden dedi ki:

    SÜPER SESVEREK DINLIYORUM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir