Şuan Buradasınız: Anasayfa » Arabesk » Arabesk Türkiye
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Radyo Nilüfer

Radyo Nilüfer

Radyo Alaturka

Radyo Alaturka

Bayram Fm

Bayram Fm

Radyo Cihan

Radyo Cihan

Radyo Feno

Radyo Feno

İzmir Fm

İzmir Fm

Bucak Fm

Bucak Fm

Arabesk Türkiye

Arabesk Türkiye

Arabesk Türkiye

Arabesk Türkiye, adından da anlaşılacağı üzere arabesk fantazi şarkıları çalan bir internet radyosudur. Radyo kanalının bünyesinde, tüm arabesk şarkılarını bulabilir ve bunları sorunsuz bir şekilde dinleyebilirsiniz. Damar denilince akla gelen ilk radyo kanallarından olan Arabesk Türkiye, kısa sürede sesini tüm Türkiye’ye duyurmayı bilmiştir. Sizlerde arabesk şarkıya doymak ve sorunsuz bir şekilde dinlemek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Radyo kanalını evde, iş yerinde, arabada kısaca heryerde bıkmadan usanmadan dinleyebileceğiniz ender radyo kanallarındandır.

Arabesk Türkiye

Hakkında Bilgiler
Arabesk Türkiye yaklaşık 19 yıldır yayın yapan rotasız kaptan bünyesinde kurulmuştur. Radyo kanalı yayın süreci içinde arabesk fantazi şarkıları kesintisiz olarak internet üzerinden sevenlerine ulaştırmaktadır. Birçoğumuzun büyük ilgi ile takip ettiği arabesk şarkıları, bu radyo kanalında bulabilir ve keyifli bir şekilde dinleyebiliriz. Doyumsuz arabesk fantazi şarkıların vazgeçilmez adresi olan radyo kanalı tüm hızıyla haftanın her saati her dakikasında dinleyenlerine hizmet vermektedir. Herbirimizin mutlaka bir arabesk şarkısı vardır ve herbirimizin huzuru kaçtığında veya başka sebep ile Arabesk şarkı dinlemek isteriz, burada devreye Türkiye’nin en damar radyosu girmektedir. Herkesimin rahatlıkla dinleyebileceği bu başarılı radyo kanalı, canlı radyo dinlemeye huzur ve keyif getirmiştir.

Arabesk Türkiye

İletişim Bilgileri
Radyo kanalına aşağıda vermiş olduğumuz bilgiler doğrultusunda ulaşabilirsiniz.
Amasyalılar caddesi No:2 D:2

ESENYURT / iSTANBUL
Telefon: 0212 620 11 14
Mail: info@arabeskturkiye.com

Arabesk Türkiye

Frekans Bilgileri
Radyo kanalının frekans adresi yoktur. Arabesk Türkiye yayın hayatını sadece internet üzerinden gerçekleştirmektedir. Arabesk Türkiye dinlemek için radyo sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir. Türkiye’nin hatta Dünya’nın her yerinden internet üzerinden Arabesk Türkiye’yi sorunsuz bir şekilde dinleyebilirsiniz


Radyo Etiketleri:,,,,

“Arabesk Türkiye” için 2 cevap

  1. BÜLENT KARALOĞLU dedi ki:

    alta gracia…

  2. cesur dedi ki:

    bağlantı kurulamıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir