Şuan Buradasınız: Anasayfa » Pop » Ay Fm
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Bilecik Fm

Bilecik Fm

Radyo Ritm

Radyo Ritm

Mavi Gece Fm

Mavi Gece Fm

Radyo Hazar

Radyo Hazar

Trakya Fm

Trakya Fm

Efkar Fm

Efkar Fm

Max Fm

Max Fm

Borusan Klasik

Borusan Klasik

Çağrı Fm

Çağrı Fm

Ay Fm

Ay Fm

Ay Fm

Hakkında Bilgiler
Ay Fm, Aydın ili üzerinden yayın yapan ve yayın akışı içerisinde türkçe pop şarkılar çalan bir radyo kanalıdır. Radyo tüm Aydın’lılar tarafından sevilerek dinlenmektedir. 100.5 frekansı üzerinden yayın yapan Ay Fm, birbirinden popüler şarkıları ile dinleyenlerine hayat vermektedir. Radyo yayın yaşamına adım attığı tarihten buyana istikrarlı bir şekilde yayın yaşamına devam etmiştir. Yayın çizgisini bozmamış ve dinleyicilerinin istek, öneri ve şikayetlerini dikkate alarak ilerlemiştir. Bu durum Ay Fm‘i basamak basamak yukarılara taşımış ve hakkettiği yeri almasını sağlamıştır. Sizlerde bu başarılı radyo kanalını canlı olarak dinlemek istiyorsanız sitemiz radyodinlet.net’i takip etmeniz yeterli olacaktır.

Ay Fm

İletişim Bilgileri
Radyo kanalı ile alakalı herhangi bir iletişim bilgisi mevcut değildir. Gerekli iletişim bilgileri bizlere iletildiği takdirde sayfamız en kısa süre zarfında yenilenecektir.

Ay Fm

Frekans Bilgileri
100.5 frekansı üzerinden Ay Fm‘i Aydın ili ve çevrelerinde canlı olarak dinleyebilirsiniz. Aydın ilinden uzakta olan Radyo Ay Fm dinleyicileeri ise bulundukları alan üzerinden, internet bağlantısı edindikleri takdirde radyo kanalını online olarak sorunsuz bir şekilde dileyebilirler. Türkçe pop müziğin ve popüler hit şarkıların adresi Ay Fm biz dinleyenlerine hizmet vermeye tüm hızı ile devam etmektedir


Radyo Etiketleri:,,,,,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir