Şuan Buradasınız: Anasayfa » Arabesk » Biber Fm
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Alanya Radyo Time

Alanya Radyo Time

Radyo Vizyon

Radyo Vizyon

Radyo Daday

Radyo Daday

Power Türk Rock

Power Türk Rock

Power Love Fm

Power Love Fm

Biber Fm

Biber Fm

Biber Fm

Biber Fm, Eskişehir ili üzerinden Türk Sanat Müziği,Türk Halk Müziği ve Arabesk Fantazi şarkıları çalmaktadır. Kendi kategorisinde başarılı bir yayın yaşamı güden radyo kanalı, 16 yıldır dinleyenlerine hizmet vermektedir. Canlı Radyo dinlemek isteyenlere ve damar şarkı dinlemek isteyenlere, önerebileceğiniz kaliteli bir radyo kanalıdır. Biber Fm dinleyicileri hergeçen gün artmaktadır. Radyo kanalının istikrarlı bir şekilde çizgisini bozmadan ilerliyor olması, kanalın diğer radyo kanallarından ayıran en belirgin farktır.

Biber Fm

Hakkında Bilgiler
Biber Fm, 2006 yılının Nisan ayında radyo hayatına adım atmıştır. Eskişehir ilinden dinleyenlerine, Arabesk Fantazi ve Türk Halk Müziği şarkıları çalmaktadır. Yayın yaşamına adım attığı tarihten buyana belirli yayın anlayışı çizgisinden ödün vermeden günümüze kadar gelmiştir. Hergeçen gün radyo kanalı, dinleyenlerine daha kaliteli yayın sunabilmek adına, teknolojinin vermiş olduğu imkanları elverdiğince kullanmaya çalışmaktadır. Biber Fm şimdilerde ise; 80 km lik bir alan içerisinde net ulaşılabilir bir yayın yapmaktadır. Kaliteyi ve dinleyicilerini ön planda tutan radyo kanalı başarılı bir şekilde yoluna devam etmektedir.

Biber Fm

İletişim Bilgileri
Radyo kanalına dair tüm iletişim bilgileri aşağıda detaylı bir şekilde verilmiştir.
Adres: İsmet İnönü Caddesi Ungan Apt. No:39/15 Kat:6 Eskişehir
Telefon: 0222 230 05 05 – 0222 230 67 67
Fax: 0222 220 30 00
Eposta: esradyonet@hotmail.com

Biber Fm

Frekans Bilgileri
Biber Fm 107.5 frekansı üzerinden yayın yapmaktadır. Eskişehir ili civarından uzaktaysanız ve frekans adresinden yeterli verimi alamıyorsanız, Bibier Fm dinlemek için internet üzerinden radyo dinleme sitemizi ziyaret edebilir, Dünya’nın neresinde olursanız olun Biber Fm’i keyifli bir şekilde dinleyebilirsiniz


Radyo Etiketleri:,,,,,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir