Şuan Buradasınız: Anasayfa » Slow » Biga Fm
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Pendik Radyo

Pendik Radyo

Gökay Fm

Gökay Fm

Radyo Hazar

Radyo Hazar

Radyo 20

Radyo 20

Radyo Sun

Radyo Sun

Radyo Mavi

Radyo Mavi

Biga Fm

Biga Fm

Biga Fm Hakkında Bilgiler

Biga FM 1999’dan bugüne bir ayna olup, bulunduğu Marmara bölgesi ile Ege bölgesinin tam ortasında 2 kıtayı birbirine bağlar nitelikte yayın ağına sahip olmanın gururunu yaşamaktadır. Çanakkale’nin ilçesi Biga’da yayın yapan Biga FM Biga halkına çok güzel bir hizmet vermekte ve hem eğlence hem kültürel hem de haber kanalı olarak hizmet vermektedir. Başka bir program çeşidi ise haber programlarıdır. Bu programdan ilçede gelişen olayların yanı sıra, yurttan ve dünyadan haberlerde yer almaktadır. Siyasi olarak yaşanan gelişmeler ile birlikte günlük olarak yaşanan olayları da bu programda dinleyici kitlesine iletmektedirler.

Ayrıca bu bölümde ilçede gelişen olaylarda iletilmektedir. Haberler sonunda yer verdikleri başka bir bölüm ise ilçenin sorunlarının Biga halkı tarafından iletilmesidir. İletilen sorunlar yetkili kişilere bağlanarak sorunun çözümüne ilişkin nasıl bir yol izleneceği sorulmakta ve bu konuda bölgenin yerel halkı bildirilmektedir. Ayrıca Çanakkale’nin bu güzide ilçesinde olan düğün ve cenaze gibi olaylarda halka radyo kanalı aracılığıyla bildirilmektedir. Biga FM sizlere en iyi hizmeti verebilmek için birçok farklı konsepti denemektedir. Özellikle sizlerden gelen olumlu bildirimler her geçen gün daha fazla dinlenen bir radyo kanalı olduğunu göstermektedir. Sizlere sunulan bu hizmet ile gururlanmakla birlikte sizlere karşı sorumluluğunu da arttırmaktadır.

Unutulmamalıdır ki, Biga FM her zaman için sizlerin istek ve dileklerini ön plana almakta ve bu yönde bazı dönemlerde reformlara gitmektedir. Değişime açık olan kanal bu yöntemiyle de yenilikçi bir yayın felsefesine sahip olduğunu bir kez daha göstermiş olmaktadır. Kaliteli ses radyoculuk hayatında çok önemli bir yere sahiptir. Bu kanalda aradığınız o berrak temiz cızırtısız sesi bulabileceksiniz. Ayrıca başka bir program konseptleri de kültür programlarıdır. Bu programlarda Biga ilçesiniz tarihi, gelenekleri ve görenekleri ön plana alınmaktadır. Özellikle Biga yemekleri ve adetleri bu programda ana temayı oluşturmaktadır.

Unutulmamalıdır ki, tarihini bilmeyen geleceğini bilemez felsefesi ile hareket eden Biga FM bu doğrultuda çok büyük bir hizmet vermektedir. Ayrıca ilçede yetişen tarımsal faaliyetlerle de ilgili bir programa sahip olan bu güzide kanal bu yönde çiftçi dinleyicileri için büyük yararı bulunmaktadır. Böylece son çıkan teknolojik aletler hakkında bilgi alabilir yeni teknik ve yöntemlerden haberdar olabilirsiniz. Bu programda gelişen çiftçilik yöntemleri ilgili bilgiler verilmekte ve çiftçilere bu konuda çok büyük yarar sağlayan teknikler öğretilmektedir. Aynı türde yayın yapan Radyo Alaturka‘yıda buradan canlı dinleyebilirsiniz.

Biga Fm Frekans Bilgileri

99.2 Çanakkale üzerinden radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz.

Biga Fm İletişim Bilgileri

Radyoya ait iletişim bilgisi yoktur.


Radyo Etiketleri:,,,,,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir