Şuan Buradasınız: Anasayfa » Pop » Billur Fm
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Huzur Pınarı | Huzur Pınarı

Huzur Pınarı | Huzur Pınarı

Arifan Radyo

Arifan Radyo

Radyo Şimşek

Radyo Şimşek

Rock Fm

Rock Fm

Kordon Fm

Kordon Fm

Slow Radyo

Slow Radyo

Kervan Fm

Kervan Fm

Radyo Acayip

Radyo Acayip

Billur Fm

Billur Fm

Billur Fm Hakkında Bilgiler

Billur Fm, yapmış olduğu radyo yayınlarında kendinden çokça söz ettirmeye başlamış ve birçok türde müzik çalmasıyla dinleyicilerin gözdesi haline gelmiştir. Artık günümüz Dünyasında ve Türkiye’sinde internet üzerinden online radyoculuk ön plana çıkmış durumda. Buna bağlı olarak da bu radyo kanalımızda kendini bu grubun içinde yer bulmuş vaziyette. Bu hususta sevilen programları ve sunucularıyla Billur Fm sizlerle birlikte yoluna durmaksızın devam etmekte. 24 saat içinde istediğiniz her an kolayca ulaşabileceğiniz radyo kanalımız, günün en güzel anlarını, dünyada en çok sevilen parçaları, ailenizden biri olan sunucuların sohbetlerinin tadına varmak çok kolay.

Türkiye’de birçok müzik türünün olmasına bağlı olarak her kesimden insanın tercih edebileceği bir müzik listesi var. Özellikle birçok radyo kanalının aylarca aynı listeleri tekrar çaldıkları düşünüldüğünde bu radyo kanalı listesiyle sizleri tekrara düşürmekten kurtarıyor. Sevilen programcılarının yapmış olduğu ev sohbeti tarzında yayınlar, her tarzda çalının müzikler sizleri adeta arkadaşlarınızla, ailenizle birlikte gibi hissettirebilir. Özellikle gençlerimizin o çok sevdiği pop türündeki müziklerin yanı sıra, rock, slow, yöresel gibi birçok karışık türdeki müzikler sizlerle buluşuyor. 24 saat kesintisiz yayınlarıyla istediğiniz her an bu müzikleri dinlemeniz mümkün.

Ayrıca radyo kanalının dinleyicilerinin beklentilerine cevap verebilecek tecrübesi, her daim radyo severleri üzerine yoğunlaşan ve bu yönde kendini geliştiren bir kanal olması onlara vazgeçilmez dinleyiciler kazandırmakta. Genci, yaşlısı büyük küçük demeden 7’den 77’ye her kesime hitap eden eşsiz bir müzik ziyafeti sizleri beklemektedir. Evde eşleriniz, anneleriniz iş yaparken; işte kocalarınız, babalarınız çalışırken, yolculukta dışarı bakarken, trafikte sıkışıklıktan bıkmışken sizleri gülümsetecek, bıkkınlıktan kurtaracak, yalnızlığınızı giderecek, mutluluğunuzu paylaşacak müzikler radyo severlerin her an yanı başında olacaktır.

Billur Fm sanal radyo özelliğinde olup, istediğiniz her tarzda müziğe de kolayca ulaşabileceğiniz bu radyomuzu dinlemek isteyen dinleyicilerin sitemizi ziyaret etmesi yeterlidir. Şimdiden herkese keyifli dinlemeler.

Billur Fm Frekans Bilgileri

Radyo Billur’un frekans adresi yoktur. Radyo sadece internet üzerinden online olarak yayın yapmaktadır.

Billur Fm İletişim Bilgileri

Radyoya ait kurumsal iletişim bilgisi mevcut değildir.


Radyo Etiketleri:,,,,

“Billur Fm” için bir cevap

  1. ali dedi ki:

    sizi sebiyorum abicim ablacım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir