Şuan Buradasınız: Anasayfa » HareketliPop » Dans Türk
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Jelli Türkçe Pop

Jelli Türkçe Pop

Metropol Fm Arabesk

Metropol Fm Arabesk

Gökay Fm

Gökay Fm

Radyo 08

Radyo 08

Bolu Fm

Bolu Fm

Radyo Fırat

Radyo Fırat

Radyo 71

Radyo 71

Dans Türk

Dans Türk

Dans Türk Hakkında Bilgiler

Türkçe hareketli müzikler gün geçtikçe daha fazla kişi tarafından dinlerin hale gelmiş durumdadır. Birçokları için gün içerisinde biraz olsun enerji harcamak, kafa dağıtmak ve keyiflenmek amacıyla dinlemekte olan bir müzik türüdür. Bu alanda faaliyet gösteren kaliteli radyoların varlığı ise bahsettiğimiz müzik türünün daha geniş kitlelerce dinlenmesine olanak sağlamaktadır. Kaliteli hizmet sunan ve geniş bir arşivi dinleyicilerine ulaştıran Dans Türk gibi radyonun olması dinleyici kitlesi açısından oldukça sevindirici bir durumdur.

Karnaval gibi bünyesinde çok sayıda kaliteli radyoyu barındıran bir kuruşun hayata geçirdiği radyo istasyonu ciddi anlamda geniş bir kitleye hitap etmeyi başarmaktadır. Radyonun karasal yayın frekansı bulunmamaktadır. Yani, radyonuzu belli bir frekansa ayarlayarak bu radyo kanalını dinlemeniz mümkün değildir. Radyo, sadece online olarak yayın yapmaktadır. Radyo için en büyük handikap olarak bu durum gösterilmektedir. Fakat bu durumun olumlu bir sonuç verdiğini de söylememiz gerekiyor. Herhangi bir frekans kullanmıyor olmak kapsama alanı gibi problemleri ortadan kaldırmakta ve ülkenin her köşesinden radyonun yayınlarını dinleyebileceğiniz anlamına gelmektedir.

Dans Türk Türkçe hareketli parçaları dinleyicisine sunmakta ve bu alanda faaliyet gösteren alternatif radyo kanallarına nazaran daha kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Bu kalitenin ortaya çıkmasında radyonun, Karnaval gibi bir kuruluş tarafından destekleniyor olmasının da büyük bir rolü olduğunu söylemek mümkündür. Eğer biraz olsun kafa dağıtmak istiyorsanız artık hangi radyoyu dinleyeceğinizi çok iyi biliyorsunuz.

Dans Türk Frekans Bilgileri

Radyo frekans ağına sahip değildir. Radyo kanalını sitemiz radyodinlet.net üzerinden canlı ve online dinleyebilirsiniz.

Dans Türk İletişim Bilgileri

Büyükdere Cad. C.E.M. İş Merkezi No:23/4 Şişli/İstanbul Türkiye
TELEFON:
+90 212 368 62 00
BİZE ULAŞMAK İÇİN:
iletisim@karnaval.com
REKLAM İÇİN:
reklam@karnaval.com
Dans Türk online radyonun yeni adresi.


Radyo Etiketleri:,,,,,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir