Şuan Buradasınız: Anasayfa » Arabesk » Dert Fm
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Edincik Fm

Edincik Fm

T – Ses Fm

T – Ses Fm

Radyo Damar

Radyo Damar

Radyo Kervan

Radyo Kervan

Radyo Belit

Radyo Belit

Jelli Dance

Jelli Dance

Radyo 7 Tasavvuf

Radyo 7 Tasavvuf

Radyo Eksen

Radyo Eksen

Radyo 7 Protest

Radyo 7 Protest

Det Fm

Det Fm

Dert Fm

Dert Fm, ” Dertlerinize Derman Radyo ” sloganı ile yola çıkmış bir radyo kanalıdır. Radyo kanalının yayın formatını arabesk fantazi şarkıları oluşturmaktadır. Geniş bir arabesk müzik yelpazesine sahip olan radyo kanalı dinleyenlerine internet üzerinden hizmet vermektedir. Arabesk radyoları arasında yeni bir çığır açan ve bu kategoriye yeni bir renk ve soluk getiren radyo kesintisiz olarak hizmet vermektedir.

Dertlerinize derman yarınıza merhem olacak olan Dert Fm’i sitemiz radyodinlet.net üzerinden sorunsuz bir şekilde dinleyebilirsiniz. Biraz keder biraz efkar ve beraberinde mükemmel damar şarkılar ile muhteşem dakikalar sizleri bekliyor.

Dert Fm Frekans Bilgileri

Radyo kanalının karasal yayın ağı bulunmamaktadır. Radyo sadece internet üzerinden sevenlerine ulaşmaktadır. Tek olumsuz yönü frekans adresinin bulunmaması olan radyo kanalı, dileriz kısa süre içerisinde frekans ağı edinerek hem dinleyenlerini mutlu eder hemde daha geniş bir kitleye hitap eder.

Dert Fm İletişim Bilgileri

Radyo ile ilgili kurumsal bir iletişim bilgisi bizlere ulaşmamıştır. Gerekli iletişim bilgileri radyo kanalı tarafından girildiği takdirde sayfamız güncellenecektir.

Arabesk fantazi tutkunlarının yeni adresi Dert Fm tüm hızı ile yayın yaşamına devam etmektedir.


Radyo Etiketleri:,,,,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir