Şuan Buradasınız: Anasayfa » PopSlow » Düzgün Fm
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Arifan Radyo

Arifan Radyo

KKÜ Fm

KKÜ Fm

Billur Fm

Billur Fm

Radyo Tek

Radyo Tek

Number One Fm

Number One Fm

Radyo Venüs

Radyo Venüs

Kent Fm

Kent Fm

Kraltürk Fm

Kraltürk Fm

AÇS Radyo

AÇS Radyo

Düzgün Fm

Düzgün Fm

Düzgün Fm Hakkında Bilgiler

Düzgün FM adı gibi düzgün radyoculuk anlayışını benimsemiş, hali hazırda binlerce dinleyicisi bulunan, doğru frekansta adına yakışır, doğru düzgün yayın yapan, keyifli mi keyifli bir frekans olarak sizleri ağırlamakta ve en iyi şekilde hizmet etmeyi gaye edinmiş bir şekilde yayın hayatına devam etmektedir. Kanal Erzurum üzerinden yayın yapmaktadır. Karışık tarzda müzikler çalmaktadır. Düzgün FM sizlere en popüler şarkıları dinletip, en keyif veren DJ’leri ile en kaliteli yayınları yapmaktan da geri kalmıyor.

Kalitenin buram buram koktuğu bu kanal da bulunaktan hiç ama hiç pişman olmayacaksınız. Dinleyicilerle hoş sohbetler edilen yayınlardan tutun, yarışma programlarına kadar eğlenerek dinleyeceğiniz ve dilerseniz de iştirak edeceğiniz programlar hep bu frekansta sizlerle buluşuyor. Düzgün FM dinleyici sayısı gün be gün artmaktadır. Zaten yılların getirdiği kaliteli kadro ve tecrübeyle oluşmuş bir kemikleşmiş dinleyici kitlesi bulunmakla beraber daha iyiye gitmeyi hedef olarak belirlemiştir. Yayın kalitesi ile sizlere net bir yayın sunabilmek için en üst seviyelere çekerek müzik zevkinizi hiçe saymadan yayın yapmanın bilinciyle hareket etmektedirler. Sabah yapılan programlarla yeni güne başlama heyecanınız olurken, gün içinde keyifli sohbetler yapabileceğiniz programlar ve yarışma programları, akşamları ise daha çok günün yorgunluğunu üzerinizden atabileceğiniz program türlerini sizlerle buluşturuyor.

Radyo kanalı internet üzerinden dinlenebildiğinden 7 /24 radyoya ulaşım sağlayabilirsiniz. Evde okulda İş yerinde radyo dinlemek istediğiniz her yerde bu kanalı dinleyebilirsiniz. Hatta iletişim kurmak için sizler için oluşturulan radyo sitesinin mesaj bölümüne farklı yayınlarda mesajlarınızı bırakabilirsiniz. Böylece sesinizi, yorumunuzu, mesajınızı dünyaya duyurabilirsiniz. Hiçbir şey sizin yorumlarınızdan daha değerli olmadığı için, siz dinleyicilerin her birine bu imkânı sunarak kanal büyümeye devam etmektedir. Düzgün FM’de geceler de bir o kadar keyifli. Çoğunlukla istek parçalarınızın çalındığı gecenin uzayan saatlerinde, derin konulu sohbetler, şiir geceleri ve uyku tutmayan dinleyicilerin canının sıkılmayacağı eğlenceli programlar tertip edilmektedir.

Böyle bir kalitede, böyle bir doğrulukta, doğru düzgün yayın yapan, dinleyicilerinden asla kopmayan bir radyo olabilmek adına, sizlerin görüş ve önerilerinizi kanalın en güvenilir verilerini oluşturmaktadır. Doğru düzgün yayıncılık, dürüst ve ilkeli radyoculuk, dinleyicisine önem veren bir anlayışla Düzgün FM dinleyicilerinden radyolarının sesini biraz daha açmalarını istiyor. Aynı kategoride hizmet veren bir diğer frekansımız olan Lokum Fm’i de dinlemenizi tavsiye ederiz.

Düzgün Fm Frekans Bilgileri

Radyo kanalı internet üzerinden online olarak hizmet vermektedir. Frekans adresi yoktur.

Düzgün Fm İletişim Bilgileri

Radyoya ait kurumsal iletişim bilgisi yoktur.


Radyo Etiketleri:,,,,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir