Şuan Buradasınız: Anasayfa » Arabesk » Efkar Fm
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Radyo Gazi

Radyo Gazi

Radio City

Radio City

Radyo Akdeniz Hatay

Radyo Akdeniz Hatay

T – Ses Fm

T – Ses Fm

First Fm

First Fm

Efkar Fm

Efkar Fm

Efkar Fm

Efkar Fm, şarkıların efkarı sloganı ile sizlerinde anlıyacağı üzere arabesk fantazi şarkıları çalan bir internet radyosudur. Arabesk ve damar adına herbirşeyi bu radyo kanalında bulabilir, tüm istek ve arzularınızı geniş arşivi ile birlikte giderebilirsiniz. Bununlada kalmayıp severek takip ettiğiniz tüm arabesk, damar şarkıcılarının şarkılarını sorunsuz bir şekilde biz dinleyicilerinin beğenisine sunmaktadır. Daha önce Efkar Fm dinlemediyseniz tek yapmanız gereken internet sayfamızı ziyaret etmek.

Efkar Fm

Hakkında Bilgiler
Damar şarkı denilince aklımıza gelen kalbimizden öte gönüllere hitap eden radyo kanalı Efkar Fm, biz dinleyicilerini yeri geldiğince efkarlandırıp yeri geldiğinde efkara derman olan tek radyo kanalıdır. Şüphesiz herbirimizin efkarlandığı günler yaşamımızın sürecinde var olmaktadır, bu efkarları gerek üzerimizden atmak gerek derman olması için çeşitli şarkılarda çare bulmak çabası içerisine girmekteyiz. İşte bu devrede bu çaresizliğimizi, bu arayışımıza derman olucak olan Efkar Fm devreye girmektedir. Sizinde dertlerinize derman olucak Efkar Fm sitemmizden online olarak sorunsuz bir şekilde dinlenebilmektedir.

Efkar Fm

İletişim Bilgileri
Radyo kanalına ait iletişim bilgisi mevcut değildir. Gerekli bilgiler edinildiği takdirde sayfamız güncellenecektir.

Efkar Fm

Frekans Bilgileri
Efkar Fm’in frekans adresi yoktur. Radyo kanalı sadece internet üzerinden online olarak yayın yapmaktadır.Dünya’nın herbir köşesinden sorunsuz bir şekilde Efkar Fm dinleyebilirsiniz. Kısacası hüznü bile zevle yaşamak istiyorsanız, Efkar Fm dinlemeyi tercih edin


Radyo Etiketleri:,,,,

“Efkar Fm” için bir cevap

  1. niyazi gülbüz dedi ki:

    çok güzel damara devam iyi yayınlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir