Şuan Buradasınız: Anasayfa » Pop » Enerji Fm
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Radyo Beyaz

Radyo Beyaz

Düzgün Fm

Düzgün Fm

Retro Türk

Retro Türk

Yunus Fm

Yunus Fm

Akmega Radyo

Akmega Radyo

Radyo Klas

Radyo Klas

Efkar

Efkar

Edincik Fm

Edincik Fm

radyo enerji

radyo enerji

Enerji Fm Hakkında Bilgiler

Enerji FM radyosu 09.10.1993 tarihinde yayın yapmaya başlayarak, günümüze kadar yayın hayatını başarıyla devam ettirmektedir. Ordu da kurulmuş olan bu değerli kanal sadece ordu halkına değil bölge ve civar iller dahil olmak üzere tüm memlekete hizmet dağıtmaktadır. Birçok dinleyicinin radyo kanalının sesini duyduktan sonra biraz daha iyi hissettiğini biliyoruz. Bu değerli kanal da size daha iyi hissettirecek kanallardan bir tanesidir. Doping gibi radyo olup gün içinde değişen enerjinize uygun tüm şarkılar, en son hit parçalar, şiirler, fıkralar, sohbetler ve daha fazlası sizin için Enerji FM’de bulabilirsiniz.

Güne stresli bir biçimde uyanıyorsanız, gün içinde ufak değişimler sizi strese sokuyorsa, sinirlendiriyorsa ya da mutsuzsanız, motivasyonunuz düşükse, isteksizseniz, canınız sıkılıyorsa müzik dinlemeye, müziği de Enerji FM’de dinlemeye ihtiyacınız var. Enerji FM frekansındaysanız canlı ve neşeli bir Merhabadan sonraki hoş sohbetle kendinizi o sabahın stresinden uzaklaştırmanız öyle kolay oldu ki… Bir anda enerjiyle dolmamanız için hiçbir sebep yok. En komik disk jokeylerle keyifli saatler sizi bekliyor. Zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız! Programa katılın, gülün, güldürün, gülümsemelerin bir parçası da siz olun. Sizi anlamaya can atan ve yardım etmeye çalışan doktorlarımız her gün bir saat sağlık köşemizde sizleri bekliyor.

Sorun, danışın, anlatın. Kaliteli programcıları ve uzun yıllar boyunca sektörde hizmet vermiş olmanın getirdiği tecrübe ile buluşunca kanalın dinlenirliği tavan yapmaktadır. Her aradığınız şarkıyı rahatça bulabileceğiniz kanal geniş bir müzik arşivine sahip olmakla beraber yaklaşık 20 yıldır hizmet vermiş olmanın da avantajıyla kemikleşmiş bir dinleyici kitlesi yakalamış durumdadır. Engelli vatandaşlarımız için oluşturduğumuz programla görmeyen gözler görür hale geliyor, uzman hocalarımızın hikâye anlatımlarıyla hayat onlar için daha renkli bir hal alıyor. Günün belli saatlerindeki istek parçalar köşemizle enerjinizi tüm Türkiye’ye yansıtın. Hüzünlüyseniz hüznünüzü, neşeliyseniz neşenizi durumunuza uygun şarkıyla anlatın. Sevdiklerinize şarkılar hediye edin. Enerjinin frekansına hoş geldiniz. Enerji için öyle içecek falan da almanıza gerek yok. radyodinlet.net ailesi olarak sizlere bu radyoyu enerjiye ihtiyacınız olsun olmasın öneriyoruz ve takip etmenizi faydalı görüyoruz.

Enerji Fm Frekans Bilgileri

93.1 frekansı üzerinden Radyo Enerji Fm’i dinleyebilirsiniz.


Radyo Etiketleri:,,,,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir