Şuan Buradasınız: Anasayfa » Pop » Ereğli Fm
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Malatya Er Fm

Malatya Er Fm

Radyo Cosmos

Radyo Cosmos

Yunus Fm

Yunus Fm

Radyo Kervan

Radyo Kervan

Radyo Nazlı Ahmet

Radyo Nazlı Ahmet

Joy Jazz

Joy Jazz

Radyo Üniversite

Radyo Üniversite

Pendik Radyo

Pendik Radyo

Öncü Radyo

Öncü Radyo

ereğli fm

ereğli fm

Ereğli Fm Hakkında Bilgiler

1994 yılında yayın hayatına başlayan Ereğli FM, 1 Nisan 2011 tarihinde değişen Yönetim Kurulu ile birlikte yeni bir döneme girdi. Ereğli FM: size yeter, sloganıyla yeni yayın döneminde bölgede ses getirecek işlere imza atmayı amaçlayarak, sadece müzik yayınlarıyla değil haber, siyaset, spor programları canlı yayınlar ve konuklarıyla sadece müzik değil aynı zamanda haber kanalınızda olacak. Ereğli FM Çağdaş yayıncılık anlayışı ile hiçbir siyasi zümrenin etkisi altında kalmadan gücünü kendi yayın ilkelerinden ve toplumsal beklentilerden almaktadır. Kamu yararına, yayın ilkesi ile topluma hizmet etmeyi prensip edinmiştir.

Türkiye Cumhuriyeti’nin bölünmez bütünlüğü ve Atatürk İlke ve İnkılaplarından asla taviz vermeyeceğini daha ilk yıllardan belli etmiştir. Ereğli FM bu zamana kadar en iyi şarkılarını paylaşmakla oldukça göz önünde olmayı başarmış ve bu popülerliği en iyi şekilde arttırmıştır. Genel olarak radyo kanallarındaki program akışı hemen hemen aynı seyrederken Ereğli deki bu radyo kanalı kendini diğer radyo kanallarından uzak tutmayı başarmıştır. 1994 yılından beri hiç kesintisiz programını en iyi şekilde devam ettiren bu kanal sadece Ereğli halkının değil Zonguldak ilinin de gözdesi olmayı başarmıştır. Geçmişten günümüze adeta ayna tutan bu kanal bize bölgenin tüm özelliklerini anlatmaktadır.

Ereğli deki bu radyo kanalındaki şarkıları dinlemek ve haber kanalını da sürekli takip etmek istiyorsanız illa elinizde bir radyo olmasına gerek yok hem bilgisayar başından internet sayesinde hem telefonda radyo dinleyici özelliği sayesinde hem de arabanızda rahatlıkla dinleyebilirsiniz. Ereğli Fm 2011 yılının nisan ayında değişen yeni yönetim kurulu ile yepyeni bir döneme ve yayın hayatına başlamakla beraber bu geçen süre içerisinde bu yeni yayın hayatında oldukça başarılı işlere imza atmış ve hem Ereğli hem de Zonguldak halkına kendinden oldukça söz ettirmeyi başarmıştır.

Ereğli Fm’ in “size yeter” sloganı ile başlattığı bu program sayesinde gerçekten de dediği gibi siz değerli dinleyicilere yetiyor. Deneyimli ve profesyonel ekibi sayesinde internet kullanıcıları dahi dünya üzerinde bulunan hemen hemen her bölgeye en iyi şekilde hitap etmektedir. Özellikle arabada şehir içi turunda veya şehirlerarası uzun yolculuklarda Ereğli FM’in frekansını ayarlayıp sohbet programını dinleyerek ve bu sohbetlere yapılan yorumları duymak size oldukça keyif verecektir. Aynı şekilde aynı kategoride hizmet veren bir diğer kanalımız olan Bolu FM’i de dinlemenizi tavsiye ediyoruz.

Ereğli Fm Frekans Bilgileri

91.7 Ereğli üzerinden kanalı dinleyebilirsiniz.

Ereğli Fm İletişim Bilgileri

ADRES: Orhanlar Mah. Orta Sok. No:39/3 Kdz.Ereğli
Haber Merkezi ve Faks: (0 372) 323 03 16
Ereğli FM Reklam Telefon: (0 372) 323 73 95
Radyo İstek Hattı: (0 372) 310 03 11
HABER: haber@ereglifm.net
REKLAM: reklam@ereglifm.net


Radyo Etiketleri:,,,,,,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir