Şuan Buradasınız: Anasayfa » Slow » Ert Fm
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Atlantis Fm

Atlantis Fm

Fıstık Fm

Fıstık Fm

Radyo Renk

Radyo Renk

Radyo Bg Türk

Radyo Bg Türk

Radyo Simav

Radyo Simav

Number One Remix

Number One Remix

Radyo Şafak

Radyo Şafak

Huzur Pınarı

Huzur Pınarı

Radyo Yansıma

Radyo Yansıma

Ert Fm

Ert Fm

Ert Fm

Hakkında Bilgiler
Ert Fm, Elazığ ili üzerinden yayın yapan bir radyo kanalıdır. Radyo “Elazığ Bizi Dinlemeyi Seviyor” sloganı ile rakipleri arasında yerini almıştır. Radyo Ert Fm, 2004 yılının Haziran ayında yayın yaşamına merhaba demiştir. Radyo kanalı yayın formatında Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği ve yer yer Slow şarkılara yer vermekte ve radyo kanalının şarkıları büyük bir özen ile seçilmektedir. Radyo kanalı Elazığ ilinde birçok ilke imza atmıştır. Bu ilklerden bazıları ise şöyledir; Elazığda günde 5 kuşak Haber yayını,5 kuşak Spor saati,5 kuşak Finans saati,5 kuşak Hava durumu,yine haftanın 5 günü Basından seçmeler… ve birçok radyo programına imza atmıştır. Bu başarılı radyo kanalı Radyo Ert Fm dinleyenlerine daha kaliteli bir yayın sunabilmek için ise tüm ekibi ile çalışmalarını sürdürmektedir. Radyo kanalı aynı zamanda Elazığ ilinde telif hakkı ödeyen nadir radyo kanalların başında gelmektedir. Tüm Elazığ’lıların büyük bir ilgi ile dinlediği bu radyo kanalını sitemiz üzerinden canlı olarak dinleyebilirsiniz. Ayrıca Yöresel Halk Müziği şarkıları çalan bir başa radyo kanalı Türkü Radyo‘yu da sitemizde canlı olarak dinleyebilirsiniz.

Ert Fm

İletişim Bilgileri
Radyo Ert Fm‘e ait iletişim bilgileri aşağıda verilmiştir. Aşağıdaki iletişim bilgileri takiben, radyo kanalına ulaşabilirsiniz.
( ÜLKÜ RADYO YAYINCILIK A.Ş)
1. HARPUT CADDESİ DEMİREL İŞHANI KAT :6 NO :18 231000 ELAZIĞ/TÜRKİYE
İRTİBAT TELEFONLARIMIZ: 0.424.218 87 56 – 218 72 56
E-Mail: dil-sikayet@ertfm.com veya gurkanoz@ertfm.com
Radyo Resmi internet sayfası: http://www.ertfm.com/

Ert Fm

Frekans Bilgileri
96.8 frekansından Ert Fm‘i Elazığ ili ve çevrelerinde canlı dinleyebilirsiniz. Elazığ ilinden uzakta olan radyo dinleyicileri internet bağlantısı edindikleri takdirde, radyo kanalını online olarak dinleyebilirler. Birçok dalda kategoride yayın yapan Ert Fm dinlenilmeye değer bir radyo kanalıdır


Radyo Etiketleri:,,,,,,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir