Şuan Buradasınız: Anasayfa » Yöresel & Halk Müziği » Evrensel Fm
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Rock Fm

Rock Fm

İho Tis Polis

İho Tis Polis

Radyo Mehtap

Radyo Mehtap

Efsane Radyo

Efsane Radyo

Bucak Fm

Bucak Fm

Jest Fm

Jest Fm

Radyo Erguvan

Radyo Erguvan

Evrensel Fm

Evrensel Fm

Evrensel Fm

Evrensel Fm, Isparta ilinden yöresel halk türküleri ve arabesk fantazi şarkıları çalan bir radyo kanalıdır. Tüm ısparta’lıların büyük bir hayranlıkla dinlediği radyo kanalı, sevenlerine kesintisiz hizmet sunmaktadır. Yöresel türkülerimizi ve damar şarkılarımızı en içten en samimi olarak bizlerin beğenisine sunmaktadır. Keyfinizi yerinize getirecek güne pozitif bir enerji ile devam etmenizi sağlayacak başarılı bir radyo kanalı olan Evrensel Fm dinlenilmeye değer bir radyo kanalıdır.

Evrensel Fm

Evrensel Fm, 1994 13 Nisanda yayın yaşamına adım atmıştır. Daha yayın yaşamına adım attığı ilk günlerde de kendinden emin istikrarlı bir radyo kanalı olduğunu göstermiştir. Çizgisini bozmadan radyo dinlemeye keyifli radyo dinlemeye çok büyük katkıları olmuştur. Kendi kategorisinde diğer radyo kanallarından büyük farkı, Evrensel Fm‘in yayınlarını sadece dinleyici odaklı hale getirmesi ve dinleyicilerinin istek, şikayet ve yorumlarına değer vermesiydi… Enerji dolu bir günü, enerji ile bitirmek isteyen herkesimin bıkmadan usanmadan rahatlıkla dinleyebileceği başarılı bir radyo kanalı… Bu radyo kanalına benzer yayın yapan bir başka radyo ise Türkü Radyo dur. Türkü Radyoyuda dinleyip takip etmenizi öneririz.

Evrensel Fm

İletişim Bilgileri
Radyo kanalına aşağıda vermiş olduğumuz, bağlantı adresini takip ederek ulaşabilir. Tüm görüş öneri ve şakayetlerinizi iletebilirsiniz.
http://www.evrenselfm.com/Iletisim.aspx

Evrensel Fm

Frekans Bilgileri
Evrensel Fm, 96.6 frekansı üzerinden Isparta’dan yayın yapmaktadır. Isparta ili ve çevrelerindeyseniz radyo kanalını sorunsuz bir şekilde dinleyebilirsiniz. Şayet 96.6 frekansı üzerinden verim alamayan dinleyiciler internet üzerinden online bir şekilde Evrensel Fm dinleyebilirler. Türkiye’nin hatta Dünya’nın herbir bucağında Evrensel Fm’i internet üzerinden sorunsuz bir şekilde dinleyebilir, radyonun o muhteşem keyfini yaşabilirsiniz


Radyo Etiketleri:,,,,

“Evrensel Fm” için 7 cevap

 1. bekir dedi ki:

  slm evrensel iyi yayınlar

 2. rahmi dedi ki:

  erkan abinin fon müziğinin adı nedir 🙂

 3. kemal dedi ki:

  ıstek ne aman verebılırız

 4. kemal dedi ki:

  ıstek parcalarını hangı zamanlarda alıyorsunuz ogrenebılırmıyım

 5. serap dedi ki:

  burdan istek nasıl yapılıyor öğrenebilirmiyim

 6. ömer dedi ki:

  abı su fon muzıgındekı yaban cı sarkıyı kım soyluyoya

 7. osman dedi ki:

  selam iyi yayınlar, istek isteyebilir miyim Osman YAVUZ dan Ercan TANSEL YAVUZ a gelsin GÜLLÜ DEN nereden sevdim o zalimi… teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir