Şuan Buradasınız: Anasayfa » Yabancı » Fenomen Clubbin
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Number One Türk

Number One Türk

Radyo İlef

Radyo İlef

Semerkand Radyo

Semerkand Radyo

Radyo İstanbul Ajansı

Radyo İstanbul Ajansı

Radyo Dejavu

Radyo Dejavu

Power Türk Akustik

Power Türk Akustik

Beşiktaş Fm

Beşiktaş Fm

Yeşil Karadeniz

Yeşil Karadeniz

Fenomen Clubbin

Fenomen Clubbin

Fenomen Clubbin Hakkında Bilgiler

Fenomen Clubbin, internet üzerinden yayın yapan web radyosudur. 2013 yılında yayın hayatına başlayan radyo kanalı, Fenomen Group bünyesinde bulunmaktadır. Radyo Fenomen‘e alternatif olarak kurulan radyo kanalı, Yabancı hit şarkıların remix versiyonlarını yayınlamaktadır. Fenomen Clubbin, “Ritmi Hisset! ” sloganı ile internet üzerinden kesintisiz dinlenebilmektedir. Yabancı remix müzik yayını yapan radyoda, gün boyu en yeni klup şarkılarını dinleyebilirsiniz.

Ülkemizde yabancı müzik denildiğinde akla ilk gelen radyolardan birisi olan Radyo Fenomen Clubbin, aralıksız yabancı müzik ziyafeti sunmaktadır. Son yıllarda yapmış olduğu başarılı programları ile adından sıkça söz ettiren radyo, İstanbul merkezi üzerinden yayın yaparak dinleyicileriyle buluşmaktadır. Bunun yanı sıra internetten radyo dinlemek isteyenler için de erişimi gayet kolay olan radyo, en beğenilen yabancı müzikleri çalmaktadır.

Dinleyicilerine internetten kesintisiz ve reklamsız yabancı müzik dinleme imkanı sunmaktadır. Yaptıkları kaliteli programlara da diyecek yok. Teknolojinin her türlü nimetini kullanan kanal bünyesindeki tecrübeli kadrosuyla da bu alanda kalıcı olabilmenin hesaplarını yapmış gibi görünüyor. Power Group bünyesinde bulunan radyonun fikir babası ünlü radyocu Olivier Mauxion’dur. Ülkemizde eğlence kulüplerinde çalan yerli ve yabancı hit parçaların çok tutulmasından ilham alarak Cem Hakko ile birlikte bu radyoyu kurmuştur. “Maximum Hit Müzik” sloganı ile yabancı müzik yayını yapan radyo her geçen gün artan bir dinleyici kitlesine hitap etmektedir.

Her yıl “ Geleneksel Yılın En İyileri Anketi “ yaparak dinleyicileri tarafından en çok sevilen şarkıcıları belirlemektedir. Sizler de bu ankete katılarak es sevdiğiniz şarkıları oylayabilir sanatçılara da böylece destek olabilirsiniz. Radyonun en çok sevilen programları arasında sabah 06:00 – 10:00 saatleri arasında yayınlanan “ Herkes Radyo Fenomen Clubbin ile Uyanıyor “ ve hemen ardından yayına giren “ Fenomen Hit Müzik “ yer almaktadır. Bu programlar ile en çok sevilen yabancı müzikler dinleyicileriyle baş başa kalmaktadır. Geceleri ise en güzel aşk şarkıları çalan Radyo Fenomen dinleyerek duygusal anlar yaşayabilirsiniz.

Canlı radyo dinleyerek eğlenmenin yanı sıra, radyonun web sitesinde yer alan haberleri de takip ederek yabancı müzik piyasasında neler olup bittiğini takip edebilirsiniz. Yabancı müziklerin remix halleri için bilinen tek kanalda olduğunuzu unutmamanızı diler keyifli vakitler geçirmenizi temenni ederiz.

Fenomen Clubbin Frekans Bilgileri

Radyo kanalının frekansı yoktur. Radyo online olarak hizmet vermektedir.

Fenomen Clubbin İletişim Bilgileri

Adres: Gümüşyolu Cad. Kuşbakışı Sk. No:43 34662 Altunizade – Üsküdar / Istanbul
Telefon: 0216 474 60 60
Teknik sorunlar için: teknik@radyofenomen.com


Radyo Etiketleri:,,,,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir