Şuan Buradasınız: Anasayfa » Dini » Furkan Radyo
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Ravza Fm

Ravza Fm

Karadenizin Sesi

Karadenizin Sesi

Arifan Radyo

Arifan Radyo

Rock Fm

Rock Fm

Joy Türk Akustik

Joy Türk Akustik

Pendik Radyo

Pendik Radyo

Max Fm

Max Fm

Radyo Eko

Radyo Eko

Furkan Radyo

Furkan Radyo

Furkan Radyo Hakkında Bilgiler

Furkan Radyo, yayın hayatına Kayseri ili ve çevresinde başlamış; “Kayseri’den Cihana Yayılan Ses” sloganıyla sınırları bölgesini aşmış her yere ulaşmıştır. Dini temalı konular üzerine yoğunlaşan radyo kanalı çalınan ilahiler, programlarda yapılan hoş dini sohbetler dinleyicilerini eşsiz bir zevke ulaştırmakla birlikte, amacı dini bilgilerin halka ulaşmasını sağlamak olan radyo kanalı bu hususta amacını başarıyla uygulayıp bir araç görevi görmektedir. 98.0 frekansıyla Kayseri ve çevre iller üzerinde yoğun ilgi görmekte ancak sanal radyo olma özelliğiyle de yalnız ülkemizde değil, dünyanın dört bir yanından da dinleyicilerine ulaşmaktadır.

Furkan Radyo’nun 24 saat kesintisiz yayınıyla haftanın her günü her an sizlere eşi benzeri olmayan anlar yaşatmaktadır. Tecrübeli sunucularının yapmış olduğu programlar herkesler tarafından beğeniyle karşılanmakla birlikte güne iyi başlamanız açısından güzel sohbetlerle her sabah sunulan “Basın Saati” adlı program sizlere günün en önemli haberlerini ulaştırmaktadır. Sadece kendi doğrultusunda ilerlemeyen radyo kanalımız “İstek Saati” adlı programla da siz radyo severlerin isteklerine kulak verip bu yönde girişimlerde bulunmaktadır. Özellikle Nurdan Damlalar’ın sunmuş olduğu program radyo severlerin en çok dinlediği ve almış olduğu olumlu tepkilerle her kesimden insanımızı içine su serpmektedir. Ayrıca hafta içi her gün Ebubekir Adıyaman’ın programında dine yönelik her şeyi bulmanız mümkündür. “Osman Aslantaş ile Kitap Okumaları” Kur-an’ı bizlere aktarmakta ve dinleyenlerin iç huzura ermesinde çok faydalıdır.

Dinleyicilerin dini radyoların azlığından yakınmasının haklılığını göz önünde bulunduran kanal yapmış olduğu yayınlarla sevenlerinin yakınmasını bir parça olsun dindirmiş denebilir. Dinin hayatımızın en önemli parçası bizim yaşayışımızı düzenleyen bir bütün olarak düşünüldüğünde bu radyo kanalının yapmış olduğu yayınlar bir öğüt niteliğinde olup bizleri doğru yola götüren her bilgiyi vermeye razı konumdadır.

Dini temalı radyo olma özelliğini gösteren “Kayseri’den Cihana Yayılan Ses” sloganıyla kendini dinlettiren Furkan Radyo’ya ulaşmak için 98.0 frekansını veya sitemizi ziyaret ederek internet üzerinden online dinlemeniz mümkündür. Aynı kategoride yayın yapan radyolarımızı dinlemek için “dini radyolar” adlı kategorimizi ziyaret etmeniz yeterlidir. Şimdiden herkese keyifli dinlemeler.

Furkan Radyo Frekans Bilgileri

98.0 Kayseri üzerinden radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz.

Furkan Radyo İletişim Bilgileri

Adres: PARK CADDESİ VAKIF GÖKDELEN İŞHANI KAT; 5 NO ; 10 MELİKGAZİ-KAYSERİ
Telefon: 0(352) 222 90 32


Radyo Etiketleri:,,,,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir