Şuan Buradasınız: Anasayfa » Pop » Horoz Fm
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Radyo Semazen Fm

Radyo Semazen Fm

Radyo Moda

Radyo Moda

Radyo 13

Radyo 13

Damar Türk Fm

Damar Türk Fm

Radyo A

Radyo A

Radyo Belit

Radyo Belit

Umre FM

Umre FM

Taksim Fm Rap

Taksim Fm Rap

Radyo 20

Radyo 20

Horoz Fm

Horoz Fm

Horoz Fm Hakkında Bilgiler

Denizli’nin Radyosu Horoz FM yayın hayatına başladığı ilk günden itibaren, Denizli halkının gözdesi olmuştur. Denizli halkının radyolarını açtıkları zaman ilk tercih ettikleri istasyonların başında gelen Horoz Fm Denizli içinde 105,0 frekansında dinleyicileri ile buluşmaktadır. Yaklaşık 12 yıldır hizmet veren kanal tecrübesi sayesinde de oluşturduğu güçlü kimliğiyle ön plana çıkmaktadır. Tecrübeli kadrosuyla ve kemikleşmiş dinleyici kitlesiyle gün be gün üst basamakları zorlayan kanal bulunduğu kategoriden iyisi olabilmenin hesaplarını yapmaktadır.

Yerel bir radyo istasyonundan daha kaliteli bir görünüm veren bu istasyon, Denizli’nin radyosu sloganı ile çıktığı yolda oldukça sağlam adımlarla ilerlemektedir. 12 yıllık tecrübe ile birlikte oluşturmuş oldukları güncel müzik arşiviyle bu kanal bir adım öne çıkmaktadır. Denizli ve çevresinde yaptıkları yayınlarla, yöre halkı tarafından oldukça beğeni kazanan bu istasyonu Denizli dışında dinlemek için yapmanız gereken şey internete girmektir. İnternet aracılığı ile canlı olarak tüm programları takip etme şansınız bulunmaktadır.

Bu da size farklı farklı birçok yerel radyo kanalı keşfetme şansını vermekte, sevdiğiniz radyoları sürekli olarak takip etmenize olanak sağlamaktadır. Horoz Fm kaliteli yayıncılık anlayışını, teknolojinin radyoculuk sektörüne kattığı olanaklarla birleştirerek, dinleyicilerine en kaliteli yayınları yapma konusunda elinden geleni yapmaktadır. İsmini sağlamlaştırmak ve tanınılırlığını arttırmak isteyen, bu yönde çalışmalar yapan bu istasyon Türkçe karışık müzik anlayışı ile Türkçe müziğin tüm dallarına kucak açmakta ve onları dinleyicileri ile buluşturmaktadır. Kaliteli Türkçe şarkılar eşliğinde oldukça güzel vakit geçireceğiniz kesin olan bu istasyon, yerel haberleri ve ülkemizde yaşanan gelişmeleri de sizlere bildirerek, her konuda fikir sahibi olmanızı sağlamaktadır.

Programcıları ve program içerikleri ile herkese hitap eden bir şeylerin bulunabileceği bu istasyon, yayın hayatında emin adımlarla yol almaktadır. Uzun süreli bir yayın hayatına sahip olmayı isteyen ve bu yolda çalışmalar yaparak, dinleyicilerine her zaman daha iyisini sunmaya çalışan Horoz Fm ülkemizde radyoculuğa hak ettiği değeri veren radyolar arasındadır. Denizli halkının ve çevre yöredeki insanların, yolculuklarında araçlarında evlerinde radyolarında en sık dinlediği istasyonların başında gelen bu radyo kanalı, sık olarak dinlenmesini kaliteli yayıncılık anlayışına verdiği öneme borçludur. Zengin müzik arşivi ile herkese hitap eden bu istasyon, radyoculuk konusundaki ciddi tavrı ve dinleyiciye verdiği önem ile diğer istasyonlarla olan farkını ortaya koymaktadır. Aynı kategoride hizmet veren bir diğer değerli frekansımız ise Radyo Tek’tir.

Horoz Fm Frekans Bilgileri

Denizli 105.0 frekansı üzerinden radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz.

Horoz Fm İletişim Bilgileri

Hacı Kaplanlar Mah. 887 Sok. No: 2
(Hürriyet İlköğretim Okulu Arkası)


Radyo Etiketleri:,,,,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir