Şuan Buradasınız: Anasayfa » HareketliPop » Hür FM
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Radyo Asya

Radyo Asya

Radyo Tarz

Radyo Tarz

Radyo Maksimum

Radyo Maksimum

Ortaca Fm

Ortaca Fm

Ebrar Fm

Ebrar Fm

Dolunay Fm

Dolunay Fm

Radyo Atina

Radyo Atina

Radyo Ehlibeyt

Radyo Ehlibeyt

Hür FM

Hür FM

Hür FM Hakkında

Hür FM 92.1 bandı üzerinden yayın hayatını sürdüren ve kısa sürede büyük bir çıkış yakalamayı başaran kanalın ta kendisidir. Hür Fm sadece müzik ve ses yayını yapan bir radyo istasyonu değil, yaşamın her alanından farklı seslerin duyulduğu, bir şeyler paylaşılabilecek, birlikte olmaktan keyif alınabilecek, toplumsal faydanın gözetileceği faaliyetler yapılacak bir buluşma noktasıdır. Yıllardır süren çabalarıyla toplumun her kesiminden dinlenmeyi yakalayabilen, dinleyicileri ile dost olmayı başaran, onlarla çok rahat iletişim kurabilen ve önerilerini ciddiye alıp yayın aklisini dinleyicilerinin isteklerine göre belirleyen bir kadronun sahibidir.

Popüler kültürün esiri olmuş durumda ancak bu kötü bir durum değil çünkü günümüzün en popüler radyo kanalları da bu tarzı benimsemiş durumda. Hür Fm bulunduğu kategoride göze çarpan adreslerden bir tanesidir ve ikisi de zaman zaman slow müzik yayınları ile gönüllere taht kurmayı başarmış. Yerel yayın yapıyor demek yanlış olur çünkü tek bir il üzerinden değil, yine birçok kanal gibi online dünya üzerinden hizmet veriyor. Sitenin sizlere sunduğu en önemli avantajlardan bir tanesi farklı platformlar için uygulama hazırlamış olmasıdır ve bu pratik uygulamalar sayesinde sizler de tek bir tık ile radyoya kolayca erişim sağlayabiliyorsunuz.

Hür Fm gibi profesyonel adımlar atan ve yayın hayatına daha kusursuz bir şekilde devam eden bir sürü kanal var ve bu kanallar içerisinde oluşan rekabet ortamı müzik kalitesinin de gün be gün artmasını sağlamaktadır. Bizler de böyle bir ortamda Hür FM’i dinlemenizi öneriyoruz. Pop müziğin en iyilerini dinlemek ve dilediğiniz zaman farklı müzik türlerine de ulaşabileceğiniz bu özel site sayesinde sizler de radyo keyfini geleneksel modan çıkarıp, daha çağdaş ve daha modern hale getirebilirsiniz.

Yayıncılık basarisini ödülleri ile de kanıtlayan Hür Fm, ulusal ajanslardan en fazla reklâm alan radyo ödülünün de sahibidir. Kurumsal rekabet bilinci içinde sürekli gelişmeyi ve toplam kaliteyi hedefleyen Hür Fm, teknolojik alandaki gelişmeleri yakından takip ederek, 2003 yılından itibaren stüdyolarından verici sistemlerine kadar tamamı dijital teknoloji ile donanımlı ekipmanlar ile yayın yapmaktadır. Aynı kategoride hizmet veren Pal FM’i de sitemiz üzerinden dinleyebilirsiniz.

Hür FM Frekans Bilgileri

Sakarya, Adapazarı ve çevresinde FM 92.1 ile karasal yayına bağlanabilirsiniz.

Hür FM İletişim Bilgileri

Adres: Çark Caddesi Çınar Sokak No: 1 Kat: 1 Adapazarı SAKARYA
Telefon: 0264 278 80 03 – 281 92 10


Radyo Etiketleri:,,,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir