Şuan Buradasınız: Anasayfa » Dini » Huzur Pınarı
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Radyo Besk

Radyo Besk

Radyo Samuil

Radyo Samuil

Can Fm

Can Fm

Yeşil Karadeniz

Yeşil Karadeniz

Radyo Araf

Radyo Araf

Türk Rap Fm

Türk Rap Fm

Tiryaki Fm

Tiryaki Fm

Radyo İmparator

Radyo İmparator

Olay Fm

Olay Fm

Huzur Pınarı

Huzur Pınarı

Huzur Pınarı Hakkında Bilgiler

HUZUR PINARI, 4 Mart 2003’te yayın hayatını başlamış ve hala ilk günkü tazeliğini ilk günkü heyecanı vermeye devam etmektedir. Dini, İslami, tematik bir radyo olma özelliğini göstermektedir. Amacı dini halka ulaştırmak olan radyo kanalı bu amaç doğrultusunda yapmış olduğu yayınlar, yayınlanan şiirler, hoş sohbetler, ilahiler, dinimiz hakkında bilmedikleriniz ya da bilmek istedikleriniz doğrultusunda sizlere kucak açmaktadır. Karasal yayını olmayan radyo kanalını sadece internet üzerinden canlı olarak dinlemeniz mümkündür. Sınırları ülkemizi aşan radyo kanalı daha çok hedef doğrultulu adımlar üzerine yoğunlaşmaktadır. Halkın aydınlatılması ve dinin daha iyi anlatılması üzerine çok çaba sarf etmektedir.

HUZUR PINARI, 24 saat kesintisiz yayınıyla radyo severlere eşsiz anlar yaşatmaktadır. Dini temalı radyolarının azlığı ülkemizin sorunlardan biri konumundayken kurulduğu ilk günden beri amacından hiç şaşmamış olan kanal, yayın akışının çeşitliliğiyle de dinleyicilerden tam not almıştır. Cuma sohbetleri, Ramazan-ı Şerif, Mübarek gün ve gecelerdeki yayınlarıyla dinleyicilerinin o günleri dolu dolu yaşamasına da yardımcı olmaktadır. Özellikle Peygamber Efendimiz S.AV anlatan programlar, İslam ahlakı üzerine sohbetler, Dört halife dönemine ait bilgiler içeren yayınlar dinleyicilerin en sevdiği yayınlar arasındadır. Radyo kanalının yapmış olduğu bu güzel programlar sayesinde insanlarımız bilinçlenmekte ve dinimizin farkına daha çok varmaktadır.

Geçmişte camilerde, evlerde, arkadaş arasında yapılan sohbetlerden hiçbirinin bugün kalmadığı düşünüldüğünde bu radyo kanalı sayesinde kendinizi dostunuzla din üzerine konuşuyormuş gibi bulabilirsiniz. Günümüzde özellikle gençlerin batıyı örnek alarak dinden uzaklaştıkları çok net görüldüğünden gençlerimizin de bu kanalı dinlemesinin onun hayatı, çevresi, ailesi, geleceği için önemlidir. Yalnız gençlerimizin değil büyükten küçüğe herkesin bu bilgilere sahip olması ve hayatını İslam ahlakı üzerine şekillendirmesi gerekmektedir. Her tövbe etmek gerektiği, her an dua etmek gerektiği, Allah’tan başka kimsenin bizlere yardım edemeyeceği, her şeyi onun rızasında verilebileceğinin farkında olan insanlar yaratmak için çabalayan bu kanal, bizlere iyi yaşamanın dinin yolundan gitmekle olacağını anlatmaktadır.

HUZUR PINARI sayesinde dinimizi öğrenmek, her an yaşamak, bilmek, iç huzur bulmak isteyen herkesin kolayca dinleyebileceği kanala sitemiz üzerinden ulaşmanız mümkündür.
Herkese keyifli dinlemeler.

Huzur Pınarı Frekans Bilgileri

Radyo kanalının frekansı yoktur. Radyo Huzur Pınarı internet üzerinden online olarak yayın yapmaktadır.

Huzur Pınarı İletişim Bilgileri

Radyo kanalına ait iletişim bilgisi yoktur.


Radyo Etiketleri:,,,,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir