Şuan Buradasınız: Anasayfa » Yabancı » İho Tis Polis
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Radyo Ehlibeyt

Radyo Ehlibeyt

Jest Fm

Jest Fm

Radyo 2000

Radyo 2000

Radyo Klas

Radyo Klas

Radyo Eksen

Radyo Eksen

Ordu Fm

Ordu Fm

Meltem Radyo

Meltem Radyo

Enerji Fm

Enerji Fm

Genç Fm

Genç Fm

Kanaltürk Radyo

Kanaltürk Radyo

iho Tis Polis

iho Tis Polis

İho Tis Polis Hakkında Bilgiler

Ülkemizde faaliyet gösteren çeşitlenmesi radyoculuk sektörü için sevindirici durumlardan bir tanesidir. Farklı tarzlarda yayınlar yapan radyoların artması ile birlikte sektörün çeşitlendiğini ve zenginleştiğini söylememiz mümkündür. Bahsettiğimiz farklı tarzda yayın yapan radyolar arasında İHO Tis Polis isimli radyodan bahsetmemiz gerekiyor. 2012 yılından bu yana çalışmalarına devam eden radyo kaliteli bir şekilde yayınlarına devam etmektedir.

Ülkemizde Yunanca yayın yapan ilk Rum azınlık radyosu olarak kayıtlara geçmiştir. İstanbul merkezli radyo 2 yıldır çalışmalarına devam etmekte ve kalitesini her geçen gün biraz daha arttırmaktadır. Bunun yanı sıra radyonun bir diğer önemli özelliği ise Türk kökenli Rum Diasporasının sesi olmasıdır. Sadece İstanbul ve çevresinde değil başta Yunanistan olmak üzere tüm Avrupa’da dinlenmekte olup yapılan son ölçümlere göre günde ortalama 22 bin kişilik bir dinleyici kitlesine sahiptir.

Son dönemin en çok beğenilen Rum ve Yunan şarkılarını dinleyicisine sunan radyo istasyonu oldukça başarılı bir grafiğe sahiptir. Kurulduğu dönemde 10 kişilik bir gönüllüler ekibi tarafından idare edilmekte olan radyonun elde ettiği başarılardan sonra daha Yunanistan’daki radyolarla ortak yayınlara başlaması ve dinleyici kitlesinin arması gibi faktörler sebebiyle ekip genişletilmiş, daha profesyonel bir ekip tarafından idare edilmeye başlanmıştır. İHO Tis Polis karasal yayın frekansı bulunmamakta fakat online olarak yayınlarına devam etmektedir. Eğer Rum ve Yunan müziklerini seviyorsanız sizler için ideal bir istasyon olduğunu söylememiz doğru olacaktır.

İho Tis Polis Frekans Bilgileri

Radyo internet üzerinden yayın yapmaktadır. Sitemiz üzerinden radyo kanalını online dinleyebilirsiniz.

İho Tis Polis İletişim Bilgileri

İho Tis Polis’e ait kurumsal bir iletişim bilgisi yoktur.


Radyo Etiketleri:,,,,,,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir