Şuan Buradasınız: Anasayfa » Pop » İstanbul Fm
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Kumsal Radyo

Kumsal Radyo

Radyo Feno

Radyo Feno

İmbat Fm

İmbat Fm

Kral Fm

Kral Fm

Radyo İslam

Radyo İslam

Delta Fm

Delta Fm

İstanbul Fm

İstanbul Fm

İstanbul FM

İstanbul Fm Türkçe pop müziklerin çalındığı muhteşem bir radyo kanalıdır. Hit Parçaların çalındığı bu radyo kanalında en popüler pop şarkılar en güncel pop şarkılara yer verilmektedir. Sizlerde İstanbul Fm Dinlemek istiyorsanız internet sitemiz radyodinlet.net’i ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Flash özelliğimizle İstanbul Fm‘i kesintisiz canlı olarak dinleyebilir sevdikleriniz ile sevdiğiniz tüm şarkıları sosyal medya araçları üzerinden paylaşabilirsiniz.

İstanbul FM

Hakkında Bilgiler
İstanbul Fm kendine has sloganıyla radyo kanalları arasında yerini almıştır.
Herkes gibi kendini adamak istediği işi bulup, sonrasında meziyetlerimizi sevgiyle pekiştirmiş herhangi bir şekilde insanlara bunu sunmak istedik.
Müziğe aşığız her birimiz ve çoğunuz gibi insanın ruhunu beslediğine inanmaktayız. Biliyoruz ki; herkes farklı bir hayata sahiptir. Yaşayışın getirdiği tatlar da farklı olduğu gibi yine de bizi ortak bir noktada birleştiren en önemli etkenlerden biri tabiki müziktir. Bu düşünceler doğrultusunda siz değerli dinleyicilerimize daha renkli daha huzurlu ve kesintisiz az reklamsız sunmak için bütün hızımızla çalışmaktayız. İnternetten Online Radyo Dinlemenin en başarılı ve en istikrarlı radyo kanallarının başında gelen İstanbul Fm siz değerli dinleyicilere hizmet etmeye devam etmektedir. İstanbul Fm Dinlemenin ayrıcalığınız sizlerde yaşayın.

İstanbul FM

İletişim Bilgileri
İstanbul Fm iletişim Bilgileri aşağıda verilmiştir.
Bulgurlu Cad. Koru Sok./ K.Çamlıca
34696 İstanbul
Tel: 0216 – 326 8667 (pbx)
Reklam – Faks: 0216 – 326 86 84
Muhasebe – Faks: 0216 – 326 86 76
Canlı Yayın: 0216 – 545 16 16
Canlı Yayın: 0216 – 545 17 17

İstanbul FM

Frekans Bilgileri
İstanbul 88.6
İzmir 106.5
Bursa 97.4
Balıkesir 97.5
Çanakkale 88.6
Kocaeli 88.6
Tekirdağ 97.3
Susurluk 97.4
Yukarıdaki Frekanslar doğrultusunda Kesintisiz Canlı İstanbul Fm Dinleyebilirsiniz. Sevdiğiniz tüm Türkçe pop ve slow şarkılar bu radyo kanalında sizlerin dinlenmesini beklemektedir. Radyo Dinlemenin En istanbul kanalı İstanbul Fm hizmetinizde


Radyo Etiketleri:,,,,,

“İstanbul Fm” için bir cevap

  1. merve dedi ki:

    hadiiiiiseee neden albümdeki şarkılara klip çekmedin de yeni singl yaptn.en azından melek şarkısı harcanmamalıydı keşke onada klip çekseydn.sen çok iyisin 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir