Şuan Buradasınız: Anasayfa » Pop » İstanbul Kent Fm
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Sevtek Fm

Sevtek Fm

Radio Paradise

Radio Paradise

Radyo Atina

Radyo Atina

Mood Fm Arabesk

Mood Fm Arabesk

Atlantis Radio

Atlantis Radio

Radyo Ege

Radyo Ege

Radyo 2000 Fm

Radyo 2000 Fm

istanbul kent fm

istanbul kent fm

İstanbul Kent Fm Hakkında Bilgiler

İSTANBUL KENT FM , yayın hayatına birkaç ay önce başlamış olan bu radyo kanalımız dinleyicilerine eşsiz bir müzik zevkti tattırmakta. ” Eskimeyen Eskiler ” sloganıyla yayın hayatına hızlı bir giriş yapmış ve kısa sürede adından çokca söz ettirir konuma gelmiş bile. Nostalji severlerin bir kez dinledikten sonra vazgeçemeyeceği bir kanal haline gelmekte kararlı bir yayın düzeniyle siz radyoseverlerimizi nostaljinin muazzam sesiyle başbaşa bırakıyor.

Radyoseverlerin bu kanalı sevmesinde en büyük etkenlerden biri de sanal radyo olmasının yanısıra sabit bir frekansınında bulunması. Bu nostalji harikası Eskimeyen Eskilerin Radyosu İstanbul Kent FM’i dinlemek isteyenler için İstanbul frekansı 98.0, Bursa frekansı 97.4 ve Kocaeli 90.3 frekansıyla yayın hayatında nostalji severler tarafından sıkı bir dinleyici kitlesi yakalamış konumda .Karasal yayınının sadece bu 3 ilimizle sınırlı kalmayacağını bizlere göstermiş durumda. Dinleyiciler bu frekanslar sayesinde evde, işte, trafikte, seyahat esnasında kolayca bu radyo kanalını dinleyebilir ve muazzam bir nostalji zevkine varabilir.

Ülkemizde özellikle sıkı bir nostalji sever olduğu düşünüldüğünde bu güzide radyo kanalı dinleyicilerinin beklentilerini tam olarak karşılayabilecek bir yayın programına sahip olmakla birlikte, çalmış olduğu çok sevilen eserlerle dinleyicilerinin kulağının pasını alabilir. Yapmış olduğu yayınlar sayesinde bunu çok az bir sürede ispatlamayı başarmış ve güçlü programcılarıyla eskiyi şimdi yaşama keyfini bizlere vardımayı sağlamıştır.

İstanbul Kent Fm, daha birkaç ay önce yayın hayatına başlamış olmasına rağmen nostalji müziğinin eşsiz sesini siz radyoseverlerle buluşturmayı başarmış ve kısa sürede sevilen bir radyo kanalı haline gelmiş. Bu radyo kanalımızda sizin ruhunuza hitap edebilecek eserleri bulmakla beraber eskinin verdiği hazzı yaşama keyfi elinize geçecektir. Eşsiz bir nostalji keyfi yaşamak isteyen dinleycilerimiz sitemizi ziyaret ederek bu radyo kanalını dinleyebilirler. Dileyen dinleyicilerimiz İstanbul, Bursa, Kocaeli gibi şehirlerden frekansalarıyla kolayca ulaşabilirler.

İstanbul Kent Fm Frekans Bilgileri

98.0 frekansı üzerinden radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz.

İstanbul Kent Fm İletişim Bilgileri

Adres: Ortabayır Mah. Dereboyu Cad. Levent Life No: 6/34 Levent – İstanbul
Telefon: 212 284 06 06


Radyo Etiketleri:,,,,,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir