Şuan Buradasınız: Anasayfa » Rock » Jelli Rock
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Radyo Daday

Radyo Daday

Radyo Deva

Radyo Deva

Radyo Bg Türk

Radyo Bg Türk

Ravza Fm

Ravza Fm

Kay Radyo

Kay Radyo

Radyo Renk

Radyo Renk

Lüleburgaz Fm

Lüleburgaz Fm

Cansuyu Fm

Cansuyu Fm

Edincik Fm

Edincik Fm

Jelli Rock

Jelli Rock

Jelli Rock

Hakkında Bilgiler
Jelli Rock, Karnaval.com’un çıkarmış olduğu başarılı radyo kanallarından sadece biridir. Adından da anlaşılacağı üzere, rock şarkıları çalan Jelli Rock’ı diğer radyo kanallarından ayıran belirgin farkı ise, şarkıların biz dinleyicilerin belirliyor olması… Evet yanlış duymadınız bu radyo kanalında çalan tüm yabancı Rock şarkıları biz dinleyiciler belirlemekteyiz. Sizlerde Jelli Rock’ın sunduğu bu imkandan yararlanmak için sosyal medya araçları üzerinden gerekli bağlantılara ulaşıp, dilediğiniz şarkıyı yayın akışına sunabiliyor, hazzetmediğiniz rock şarkıları ise roketleyip patlatabiliyorsunuz. Karnaval.com‘un radyo dinleyenlere özel bu uygulaması radyo dinlemeye, online radyo dinlemeye ayrı bir boyut kazandırmış ve gittikçe radyolara olan ilgi arttmaya başlamıştır. Sizlerde sevdiğiniz şarkıları, android uygulamalı telefonlarınız ile roketleyip Jelli Rock‘da çalmasını sağlayabilirsiniz. Bu başarılı Rock kanalını dinlemek için sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir.

Jelli Rock

İletişim Bilgileri
Radyo kanalının resmi internet sayfası : http://www.karnaval.com/ dur.
Radyo kanalına yukardaki internet adresi üzerinden ulaşabilir, görüşlerinizi önerilerinizi ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.
Ayrıca sosyal medya araçları üzerinden de radyo kanalı ile irtibata geçebilirsiniz.

Jelli Rock

Frekans Bilgileri
Radyo kanalının frekans adresi yoktur. Jelli Rock dinlemek için radyo sitemizi veya radyo kanalının resmi internet sayfasını kullanabilirsiniz. İnternet bağlantısının olduğu heralanda Jelli Rock dinleyebilir, sevdiğiniz şarkıları jelli uygulaması ile android telefonlarınızdan çaldırabilir sevmediğiniz şarkıları ise listeden kaldırabilirsiniz


Radyo Etiketleri:,,,,,

“Jelli Rock” için 2 cevap

  1. İSA dedi ki:

    10000 NUMARA 🙂

  2. İSA dedi ki:

    SU AN İŞ YERINDEYIM İŞİ BIRAKIP COSMAYA BASLADIM EYVALLAH SİZE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir