Şuan Buradasınız: Anasayfa » Pop » KKÜ Fm
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Mavi Gece Fm

Mavi Gece Fm

Meşk Fm

Meşk Fm

Arnavutköy Fm

Arnavutköy Fm

Kordon Fm

Kordon Fm

Trt Türkü | Trt Türkü

Trt Türkü | Trt Türkü

Trt Gap Radyosu

Trt Gap Radyosu

Radyo Beyaz

Radyo Beyaz

Radyo 35

Radyo 35

Yeşil Karadeniz

Yeşil Karadeniz

KKÜ FM

KKÜ FM

KKÜ Fm Hakkında Bilgiler

KKÜ Fm, karışık müzik formatında yayın yapan bir radyo kanalıdır. Radyo Kırıkkale Üniversite bünyesinde faliyet gösteren ve Kırıkkale öğrencileri tarafından sürdüregelen bir radyo kanalıdır. Radyo yayın akışında popüler türkçe pop şarkılardan popüler slow şarkılara yer vermektedir.

Büyük bir titizlik ile hazırlanılan yayın akışı aynı titizlik ile dinleyenlerin hizmetine sunulmaktadır. Radyo kanalının öne çıkan programları ise şöyledir; 23.00′da başlayıp 01.00′da sona eren “İçinizdeki Ses” dikkat çekmektedir. Diğer programlar ise: Dünya Bunu Konuşuyor ve Son Kafa Bükücü’dür.

Keyif ve huzur dolu bir gün geçirmek için dinlenilmesi gereken önemli bir radyo kanalıdır. KKÜ Fm dinlemek için radyo sitemiz radyodinlet.net’i ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

KKÜ Fm Frekans Bilgileri

Yayın yaşamını online olarak sürdüren radyo kanalı, frekans adresine sahip değildir. Radyo kanalını dinlemek için internet bağlantısı edinmeniz yeterlidir.

KKÜ Fm İletişim Bilgileri

Facebook: facebook.com/kkufm
Twitter: twitter.com/kkufm
E-mail: radyo@kkufm.com
Radyo kanalına ulaşamak için email adresini ve sosyal medya adreslerini kullanabilirsiniz. Mutlu ve renkli bir gün için KKÜ Fm dinlemeye devam ediniz…


Radyo Etiketleri:,,,,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir