Şuan Buradasınız: Anasayfa » Dini » Konya Fm
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Magic FM

Magic FM

Vizyon Türk

Vizyon Türk

Atlantis Fm

Atlantis Fm

Ert Fm

Ert Fm

Ortaca Fm

Ortaca Fm

Son Fm

Son Fm

Radyo Eksen

Radyo Eksen

Baba Radyo

Baba Radyo

konya fm

konya fm

Konya Fm Hakkında Bilgiler

KONYA FM, kanalın isminden de anlaşıldığı üzere yayın hayatına Konya ve çevresinde başlamış ve Türkiye genelinde de en çok bu yörelerden dinleyicisini toplamaktadır. Dini, İslami, tematik konular üzerine yoğunlaşan kanalın amacı İslam inancını toplumumuza en iyi şekilde aktarmaktır. Bu doğrultuda kanal amacına ulaşmak için kendini bir araç gibi görmekte ve dinimizin gerekliliği olan hoş sohbetlerle siz dinleyenlerle buluşmakta. Kanalın elinde bulunun güçlü sunucu kadrosu sayesinde amacını bir tık daha öteye taşıyabilmekte ve dini radyo kanallarının azlığından yakınan radyo severlerinde sesi olma konumunda. Kanal karasal yayında 99.5 frekansıyla Konya ve çevre yörelerde kolay bir şekilde dinlenebilmekle beraber internet üzerinden de sıkı bir dinleyici kitlesini elinde bulundurmakta.

Konya Fm, 24 saat kesintisiz devam eden radyo hayatında yayın akışı olarak üst düzey olmayı başarmış bulunmaktadır. Özellikle programcıların çokluğu ve yapılan programlar halk tarafından çok ilgi görmektedir. İhsan Genç ile ‘’Duygu Yağmuru’’ adlı programda hoş sohbet havası ve eşsiz bir şiir zevki sizleri beklemekte. Selman Kaya’nın sunmuş olduğu ‘’Önde Gidenler’’ isimli yayında da ilim üzerine konuşulmakta ve çok faydalı bilgiler içermektedir. Bu isimlerin dışında özellikle Ceren Uysal, Kerim Tunç, Ali Günaydın, Ümit Kalkan, Nurettin Yıldız gibi isimlerinde yaptığı programlar radyolar dinlenenler listesinde üst sıralarda yer bulmaktadır.

Yayınlarda ilahi, hoş sohbet, dini bilgiler, Kur-an’ın Türkçe meali, tefsir, şiir, Cuma sohbetleri, mübarek gün ve gecelerin yanı sıra türküde bulmak mümkündür. Kanalın amacı din üzerine olduğu için toplumumuzda bazı kesimler tarafından takip edilmektedir. Ancak din hepimizin olduğu unutulmamalıdır ve bu güzide radyo kanalımızda bizlere bunu en iyi şekilde anlatmaya gayret göstermektedir. Günümüzde özellikle gençlerin batıyı örnek alarak dinden uzaklaştıkları çok net görüldüğünden gençlerimizin de bu kanalı dinlemesinin onların hayatı, çevresi, ailesi, geleceği için önemlidir. Yalnız gençlerimizin değil büyükten küçüğe herkesin bu bilgilere sahip olması ve hayatını İslam ahlakı üzerine şekillendirmesi gerekmektedir.

Konya Fm, sayesinde sizde dinimizi anlamak, bilmediklerinizi bilmek, unuttuklarınızı hatırlamak, din üzerine sohbetler yapmak, ilahiler dinlemek isteyen dinleyicilerimizin sitemizi ziyaret etmesi yeterlidir. Dini radyolar kategorimizden de diğer radyolarımızı dinleyebilirsiniz. Şimdiden keyifli dinlemeler.

Konya Fm Frekans Bilgileri

Konya : 99.5

Konya Fm İletişim Bilgileri

Adres: Kerimdede Mh. Kestirme Sk. No: 2 Karatay / KONYA
Telefon: 444 0 155
Fax: 0 (332) 353 9 283


Radyo Etiketleri:,,,,,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir