Şuan Buradasınız: Anasayfa » Arabesk » Lüleburgaz Fm
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Radyo Odtü

Radyo Odtü

Marmara Fm

Marmara Fm

Aşk Fm Türkiye

Aşk Fm Türkiye

Nikomedya Fm

Nikomedya Fm

T – Ses Fm

T – Ses Fm

Lig Radyo

Lig Radyo

Meltem Radyo

Meltem Radyo

Gimsa Radyo

Gimsa Radyo

Lüleburgaz Fm Hakkında Bilgiler

Radyo Lüleburgaz 1999’dan bugüne bir ayna niteliği taşımaktadır. Kurulduğu günden bugüne tüm şarkılarını arşivleyen bu kanal oldukça güncel şarkılara sahip olmakla beraber yüksek kalitede bir altyapıya da sahiptir. Genellikle nostaljik şarkılara yer veren kanal değişime açık yönetim kadrosu ve tecrübeli programcılarıyla kısa sürede hak ettiği yeri almış olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Radyo Lüleburgaz Kırklareli’nin en gelişmiş ilçesinde hizmet vermenin de getirdiği avantajları kullanmaktadır.

Bu sayede kemikleşmiş bir dinleyici kitlesine sahip olan bu değerli kanal oluşturmuş olduğu resmi sitesinden de hizmette sınır tanımadığını bizlere göstermiştir. Kanalın resmi sayfasında Dj alımları programcıların sohbet konuları sosyal sorumluluk projeleri ve değerli Lüleburgaz beldesinden güncel haberler paylaşılmaktadır. Sizde bu şirin kanalı dinleyebilir kendinize ufak bir iyilik yapabilirsiniz. Son yıllarda internetin yaygınlaşması ile de internet ve cep telefonu üzerinden radyo dinleme olanağına sahibiz. İş yerinde, ders çalışırken, yemek yaparken, araç kullanırken istediğimiz zaman istediğimiz yerde radyo dinleme olanağı böylelikle çok daha kolay bir hale gelmiştir.

Boş zamanlarınızda, parkta, piknikte, dinlenmek istediğiniz anlarda Lüleburgaz FM’i dinleyebilirsiniz. Radyo dinlemek televizyon izlemenin aksine ruhu dinlendirmenizi sağlar. Yalnız anlarınızda yalnızlığınızı giderir. Her tarzdan müzik yayının yapıldığı Lüleburgaz FM ‘de her zevke hitap edecek yayınları dinleyebilmeniz mümkündür. Radyo ile hem müzik dinlerken, gündeme dair haberlerden, yayın yapılan bölgeye ait duyurulardan ve reklamlardan da haberdar olabilirsiniz. Gün boyu yayının sürdüğü radyolarda günün her saatinde birbirinden güzel yayınları dinleyebilirsiniz. Günümüzde internet üzerinden tüm yayınları dinleyebilme imkânı olması yerel ve ulusal yayın ayrımının ortadan kalkmasına neden olmuştur. İnternet üzerinden yayın veren tüm yerel radyolar ulusal radyo niteliği kazanmıştır.

Lüleburgaz FM’de yerel radyo olmasının yanında internet üzerinden online dinlenebilme imkânı sunduğu için ulusal bir radyo kimliği kazanmıştır. Bu bağlamda internet bağlantısının bulunduğu tüm alanlarda Lüleburgaz FM’i dinleyebilme imkânı bulabilirsiniz. Bu özellik dinleyen sayısının çok daha fazla olmasına, ülkenin her yerinden çok daha fazla dinleyiciye ulaşabilme imkânı sunmaktadır. Lüleburgaz FM’de hayatımızın içinden samimi sohbetleri ve müzik yayınları ile dinleyicilerinin ilgisini her daim yüksek tutmaktadır. Aynı türde yayın yapan Baba Radyo‘yuda buradan canlı dinleyebilirsiniz. Sizi de bu kanalı sitemiz üzerinden dinlemeye davet ediyoruz.

Lüleburgaz Fm Frekans Bilgileri

92.4 Kırklareli üzerinden radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz.


Radyo Etiketleri:,,,,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir