Şuan Buradasınız: Anasayfa » HareketliPop » Magic FM
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Mercan Fm

Mercan Fm

Radyo Besk

Radyo Besk

Hoş Fm

Hoş Fm

1001 Fm

1001 Fm

Uludağ Fm

Uludağ Fm

Radyo Tech

Radyo Tech

Müjde Fm Nostalji

Müjde Fm Nostalji

Umre FM

Umre FM

Metropol Fm Arabesk

Metropol Fm Arabesk

Borusan Klasik

Borusan Klasik

magic fm

magic fm

Magic Fm Hakkında Bilgiler

Magic FM 92, Karabük’ten yayın yapmakta olan bir radyo kanalıdır. Karışık Türkçe müzik yayınlayan Magic FM 92, ayrıca internet üzerinden de dinlenip, takip edilebilmektedir. Özellikle Karabük ve çevresinde sıklıkla dinlenilen radyo, geçmişin verdiği tecrübe ile yayınlarını devam ettirmektedir. Magic FM, 92.0 frekansında Karabük ili merkezli yayın yapan yerel bir radyo istasyonudur.

Bölgesinde ilgiyle takip edilen ve sevilen bir radyo kanalıdır. Magic FM, ”Kentin Büyülü Sesi” sloganı ile Karabük ve bölgesinde karasal yayın üzerinden canlı olarak dinlenebilmektedir. Yayın akışını, Türkçe müziğin en yeni ve en güzel şarkıları oluşturmaktadır. Hayatımızın her alanında rahatlıkla ulaşabileceğimiz radyo kanallarından biri olan frekans Magic FM yaptığı işin ciddiyetinin farkında olan kanallardan bir tanesidir. Magic FM eğlenceli müzik yayınlarıyla, sohbet yayınları ile dinleyicilerin en çok takip ettiği radyo kanallarından biridir.

Sizde bu kanala erişim sağlamak istiyorsanız radydinlet.net sitesinden Magic FM başta olmak üzere pek çok radyo yayını yapan kanalı bir arada bulabilme ve online olarak dinleyebilme olanağı bulabilirsiniz. Yalnızlığınızı gidermek, keyifli vakit geçirebilmek için günlük yaşamda en çok tercih edilen radyolar, geçmişten günümüze en çok sevilen kitle iletişim aracıdır. Sizde bu iletişim araçlarından bir tanesi olan radyonuzun sesini biraz daha açıp arkanıza yaslanın. Her zaman dinleyebileceğiniz bu değerli kanal 7 /24 yayın yapmaktadır. Doğru adreste doğru keyfi yaşamak istiyorsanız frekansınızı 92,0 ‘a ayarlayın. İnternet dünyasında pek çok radyo kanalını online olarak dinleme imkânı bulunmaktadır.

Bu avantaj ile radyo dalgasına ihtiyaç duymadan radyo yayını dinleyebilirsiniz Magic FM de internet kanalı ile takip edebileceğiniz radyo kanallarından biridir. Bu kanallar ile dilediğiniz alanda radyo keyfini yaşama şansı bulabileceksiniz. Yaklaşık 10 yıllık geçmişi ile Magic FM evinize kadar tüm güzellikleri getirmektedir. Sizin tek yapmanız gereken bu güzellikleri evinize kabul etmenizden ibarettir. Biz de bu radyo kanalına bundan sonraki yaşam hayatı boyunca mutluluklar diler başarılı olmalarını temenni ederiz. Aynı şekilde aynı kategoride hizmet veren bir diğer güzide kanalımız olan Cantürk FM’i de dinlemenizi şiddetle öneriyoruz.

Magic Fm Frekans Bilgileri

92.0 Frekansı üzerinden radyo kanalına erişim sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda sitemiz üzerinden canlı ve online olarak takipte kalabilirsiniz.

Magic Fm İletişim Bilgileri

Magic fm 92 Radyosu
Karabük İş merkezi Kat/5
Hürriyet cad KARABÜK
0370 4156406


Radyo Etiketleri:,,,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir