Şuan Buradasınız: Anasayfa » Dini » Moral Fm
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Radyo Call Center

Radyo Call Center

Devrek Fm

Devrek Fm

Radio Life

Radio Life

Pal FM

Pal FM

Show Radyo

Show Radyo

Moral Fm

Moral Fm

Moral Fm

Moral Fm dini içerikli yayın yapan bir radyo kanalıdır. Radyo kanalı yayın akışı içerisinde, ilahi şarkılara dini sohbetlere yer vermektedir. İstanbul’dan yayın yapan Moral Fm birbirinden güzel birbirinden keyifli ilahi şarkılarını, sevenlerine kesintisiz olarak sunmaktadır. Sizlerde ilahi dinlemeyi seviyorsanız tek yapmanız gereken radyo kanalımız ziyaret etmek. Günü pozitif bir enerji ile başlamanın, en mantıklı radyosu…

Moral Fm

Hakkında Bilgiler
Moral Fm 1993 yılında yayın hayatına başlamıştır. Radyo kanalı Türkiye’nin ilk özel “haber – yorum, tematik ve kültürel” yayıncılık yayını yapan ulusal radyosudur. Radyo kanalı yayın hayatına adım attığı ilk günden buyana istikrarlı adımlarla, dinleyenlerine dahada kaliteli bir hizmet sunmak adına durmaksızın çalışmaktadır.
Moral FM, kendi alanında uzman radyo programcılarıyla gerçekleştirdiği, 24 saat kesintisiz yayınını, karasal olmak üzere Türkiye’nin % 80’ine uydu üzerinden Asya, Avrupa ve Afrika kıtalarına, internet üzerinden de tüm dünyaya ulaştırmayı bilmiştir.
Radyo kanalı 2004 senesinden itibaren çeşitli üç aylık dönemlerde radyo izleme Araştırma Kurumu’nun (RİAK) verilerine dayanarak; Türkiye’de Haber – Tematik yayın yapan radyolar içerisinde en çok dinlenen, İstanbul’da ise Haber-Tematik ve Karma yayıncılık yapan radyolar içinde en çok tercih edilen radyo kanalı olmuştur.

Moral Fm

İletişim Bilgileri
Radyo iletişim bilgileri aşağıda detaylı bir şekilde verilmiştir.
Yazışma Adresi
Sanayi Cad. Bilge Sk. No:2 Yenibosna – İstanbul
0 212 652 76 66

Genel Müdür
Haluk İMAMOĞLU
halukimamoglu@moralfm.com

Genel Yayın Yönetmeni
İsmail TONGAR
istongar@moralfm.com

Reklam Müdürü
Fikret ÇAKIR
fikretcakir@moralfm.com

Site Editörü ve İnternet İşlemleri Koordinatörü
Şenol SARAÇ
senolsarac@moralfm.com.tr

Moral Fm

Frekans Bilgileri
Moral Fm 105.0 Frekansı üzerinden İstanbul’dan yayın yapmaktadır. Moral Fm dinlemek için ister frekans adresini takip edin,ister internet üzerinden online olarak dinleyin. İlahi şarkıların en güzel parçalarının yer aldığı bu muhteşem radyo kanalını dinlemekten kendinizi mahrum bırakmayın. İlahi şarkıların adresi Moral Fm keyifli dinlemeler diler

Teknik Destek
Mahmut ACAR
teknik@moralfm.com.tr


Radyo Etiketleri:,,,,,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir