Şuan Buradasınız: Anasayfa » Pop » Nikomedya Fm
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Vuslat Fm

Vuslat Fm

Jest Fm

Jest Fm

Taksim Fm Arabesk

Taksim Fm Arabesk

Radyo Kral 44

Radyo Kral 44

Radyo Şah

Radyo Şah

Kral Pop

Kral Pop

Lalegül Fm

Lalegül Fm

Kordon Fm

Kordon Fm

Radyo Nikomedya

Radyo Nikomedya

Nikomedya Fm Hakkında

1993’ten beri Nikomedya fm sesisni hiç ama hiç kısmamıştır. Yaklaşık olarak 15 yıl boyunca 102.7 mHz frekansından yayın yapan Radyo Nikomedya, RTÜK’nun frekans düzenlemesinden sonra, 2007 yılından bu yana 94.4 mHz frekansından yayın yapmaktadır. Kaliteli Türkçe pop müzik yayını yapan Radyo Nikomedya’da, programcıların, Türkçe’yi, diksiyon fonetik kurallarına uygun biçimde kullanmasına ve yayınlanacak reklamların radyo yayın çizgisine paralel kalitede olmasına büyük özen gösterilmektedir.

Kocaeli’nin sembollerinden biri haline gelen radyo kanalı kemikleşmiş dinleyici ile gün geçtikçe kendini geliştirmekte ve daha geniş kitlelere hitap etmeye başlamaktadır. Yayın akışını dinleyici odaklı hazırlayıp dinleyicilerinin karşına öyle çıkan Nikomedya Fm, Arif Güven Show Time, haftanın her günü saat 07:00 – 10:00 arası dinleyiciler ile buluşmaktadır. Dinleyicilerinin bu saat diliminde oldukça keyifli dakikalar sürdüğü şüphesiz aşikardır. Bu saat dilimleri arasında dinleyici ile buluşan Arif Güven, dinleyenlerine güne pozitif bir enerji ile başlamanın ve günü aynı enerji ile tamamlamayı sağlamaktadır.

Radyo kanalının en çok beğeni toplayan bir diğer programcısı ise, Sevil Edremit’tir. Edremit yayın akışına aldığı dinleyicileri ile keyifli sohbet eşliğinde iş dünyasının önde gelen sorunlarını ve gündemin sıcak haberlerini yorumlamaktadır. Çoğu zaman çeşitli konuklar ile zenginleştirilen programlar dinleyicilerin ilgisini cezbetmekte ve onlara son derece keyifli bir dinleti imkanı sunmaktadır. Radyo Nikomedya’da öne çıkan bir başka isim ise Sevil Edremit’tir. İşte Hayat programı ile Radyo Nikomedya dinleyicileri ile buluşan Edremit, iş dünyasına özgü sohbetler ve bu alanda öne çıkan isimlerin de konuk olduğu programı boyunca dinleyicilerin pek çok açıdan bilgi almasını sağlamaktadır.

Hafta içleri dinleyicileri ile buluşan İşte Hayat programı, Radyo Nikomedya’nın kaliteli yanlarından bir tanesini oluşturmaktadır. Biz de bu kanala yayın hyatları boyunca başarılar diliyoruz. Aynı kategoride hizmet veren bir diğer frekansımız olan Radyo Yüksel’i de dinlemenizi şiddetle öneririz.

Nikomedya Fm Frekans Bilgileri

Kocaeli : 94.4 frekans adresini takip ederek radyo kanalını sorunsuz dinleyebilirsiniz. Ayrıca internet üzerinden dilediğiniz her boktadan radyoyu online olarakda takip edebilirsiniz.

Nikomedya Fm İletişim Bilgileri

Adres: Ömerağa Mahallesi Tahsin Marmara Sokak Seymen Apartmanı No:4 Kat:5 İzmit/KOCAELİ
Telefon: 0262 324 20 20 – 0262 324 70 70
Email: nikomedya@nikomedya.com.tr
Radyo Nikomedya güncel pop şarkıların vazgeçilmez radyosu.


Radyo Etiketleri:,,,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir