Şuan Buradasınız: Anasayfa » HareketliPop » Oda Fm
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Radio Zula

Radio Zula

İstanbul Fm

İstanbul Fm

Power Fm

Power Fm

Radyo Cepte

Radyo Cepte

Sevtek Fm

Sevtek Fm

Radyo Dejavu

Radyo Dejavu

Radyo 7 Protest

Radyo 7 Protest

Yıldız Fm

Yıldız Fm

oda fm

oda fm

Oda FM Hakkında

Oda Fm 2004 yılında kurulmuş pop şarkılara yer veren değerli kanallardan bir tanesidir. Bu kanal Türkçe Pop ve slow müzik türü oldukça hızlı bir gelişme göstererek diğer türler arasından sıyrıldı ve sayısız insan tarafından benimsendi. Aynı zaman da kemikleşmiş bir dinleyici kitlesi yakalamayı başardı. Çokça dinlenen bir kanal oldu. Birçok kişi tarafından tebrik mesajları almaktadır. Bunun nedeni olarak bu türlerin kolay sevilebilmesi ve kulağa daha hoş gelmesi söylenebilir.

Oda FM’de bu bilgileri göz önüne alarak bir seçim yapmış ve türkçe pop, slow müzik türünde bir radyo faaliyete geçirmiş. İstasyon kesintisiz olarak “Dört duvar arasında müzik” sloganıyla takipçilerine yayın yapıyor. Güncel ve bilinen popüler şarkıcıların şarkılarını güzel bir ses kalitesi ile insanlara sunan Oda FM internet üzerinden kolayca dinlenip, takip edilebilmektedir.

Reklam konusunda oldukça cimri davranan yetkililer radyo yayını ve siteyi az reklamla tutmuş, kullanıcılarının gönlünü kazanmıştır. Özellikle sade yapısı ile dikkat çeken web siteleri tamamen güzel yayına ve müziğe odaklanmış gibi görünüyor. Eğer böyle bir radyoyu dinlemek gibi niyetiniz varsa, kesinlikle Oda FM’e bir şans tanımanızı ve kulak vermenizi öneririz.. İşten eve dönerken veya yolculuk sırasında arabamızda arkamıza yaslanıp sadece müziğe eşlik ederek kendimizi iyi hissedebilmekteyiz. Oda FM dinleyicileri her zaman severek ve heyecanla yeni birçok albümü takip etmektedir. Çünkü müziğin gerçek adresi Oda pop diyebiliriz.

Her yorgun ve can sıkıcı günlerin ardından dinlendirici ve keyiflendirici birçok müziği bizlerle buluşturarak gün içinde moralimizin yükselmesini sağlamaktadır. Oda Fm sadece belirli bir müzik severle buluşmuyor aynı zamanda her yaştan müzik severle çeşitli grupları dinleyicisiyle buluşturmaktadır. Gençlerin özellikle vazgeçilmezleri haline gelen kanal mükemmel parçaları özenle seçerek kalitesini bir kez daha ortaya çıkarmaktadır. Radyo kültürünün ülkemizde çok yaygın olduğunu biliyoruz. Oda FM’e yayın hayatları boyunca başarılar diliyoruz. Aynı kategoride hizmet veren Kral Pop ‘u da dinlemenizi öneririz.

Oda FM Frekans Bilgileri

Henüz karasal yayını bulunmayan Oda FM’i internet bağlantınızı kullanarak dinleyebilirsiniz

Oda FM İletişim Bilgileri

Radyo bünyesinde kurumsal iletişim bilgisi barındırmamaktadır. Radyo kanalına resmi internet sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.


Radyo Etiketleri:,,,

“Oda Fm” için bir cevap

  1. Mine Say dedi ki:

    yayın süper iyi yayinlar dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir