Şuan Buradasınız: Anasayfa » Pop » Öncü Radyo
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Radyo Boyko

Radyo Boyko

Radyo 13

Radyo 13

Kraltürk Radyo

Kraltürk Radyo

Max Fm

Max Fm

Radyo Akdeniz Hatay

Radyo Akdeniz Hatay

Buca Fm

Buca Fm

Öncü Fm

Öncü Fm

Öncü Radyo

Hakkında Bilgiler
Öncü Radyo, internet üzerinden türkçe pop şarkıları çalan bir radyo kanalıdır. Düzce’den yayın yapmaktadır. Tüm Düzce halkının severek dinlediği takip ettiği bu radyo kanalı kesintisiz olarak yayın yapmaktadır. Gümdeme damgasını vuran popüler olan olmayan daha önce dinlemediğiniz birbirinden renkli türkçe pop şarkıları, Öncü Radyo sayesinde sorunsuz bir şekilde dinleyebilirsiniz. Düzce’nin en sevilen radyo kanalı olmasında, çalışna teknik ekip ve radyo yayınının dinleyici odaklı olması belli başlı etmenlerden sadece birkaçıdır. Öncü Fm bu başarının radyo dinleyicileri ile geldiğini unutmamakta ve dinleyicilerini herşeyinm üstünde tutmaktadır. Radyo dinleme adına herşeyi bulabileceğiniz bu başarı abidesi radyo kanalını daha önce dinlemediyseniz, tek yapmanız gereken radyo sitemizi ziyaret etmek.

Öncü Radyo

İletişim Bilgileri
Radyo kanalına ait iletişim bilgisi mevcut değildir. Gerekli iletişim bilgileri tarafımıza ulaştırıldığı takdirde sayfamız güncellenecektir.

Öncü Radyo

Frekans Bilgileri
Öncü Fm Düzce’den internet üzerinden yayın yapmaktadır. Radyo kanalının frekansı yoktur. Öncü Radyo dinlemek için internet bağlantınızın olması gerekmektedir. Gerekli bağlantı edinildiği takdirde Dünyanın heryerinden Öncü Radyo’yu dinleyebilirsiniz


Radyo Etiketleri:,,,,,

“Öncü Radyo” için 2 cevap

  1. melek dedi ki:

    slm düüzceden melek sizden güzel bir şarkı istiyorum ismailykdan nerdesini istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir