Şuan Buradasınız: Anasayfa » Yöresel & Halk Müziği » Osmanlı Fm
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Şahin Fm | Şahin Fm

Şahin Fm | Şahin Fm

Beşiktaş Fm

Beşiktaş Fm

Radyo Samuil

Radyo Samuil

Radyo Nefes

Radyo Nefes

Baba Radyo

Baba Radyo

Raks Fm

Raks Fm

Mood Fm Arabesk

Mood Fm Arabesk

Radyo Deva

Radyo Deva

Osmanlı Fm

Osmanlı Fm

Osmanlı Fm

Hakkında Bilgiler
Osmanlı Fm, 6 Ekim 1994 yılında yayın hayatına başlamış bir radyo kanalıdır. Radyo dinleyenlerine Yöresel Halk Türküleri, Karadeniz Müziklerii Slow şarkılar çalmaktadır. Kültürel değerlerimize örf ve adetlerimize saygılı bir şekilde, dinleyenlerini bilinçlendiren onların müzik aşkına aşk katan bir radyo kanalıdır… Osmanlı Fm yıllardan beri süre gelen yayın yaşamında, belli bir çizgi doğrultusunda ilerleyerek kendinden ödün vermeden günümüze kadar gelmiş başarılı bir radyo kanalıdır. Osmanlı Fm sayesinde birbirinden güzel Yöresel Halk Türkülerine doyacak, daha önce hiçbiryerde dinlemediğiniz şarkıları bu radyo kanalı sayesinde kesintisiz olarak dinleyebileceksiniz. Aynı zamanda radyo kanalı birden fazla formatı ile, biz radyo dinleyicilerini hiç sıkmadan birbirinden farklı şarkıları bizlerin dinletisine sunmaktadır. Radyo kanalı hakkında kurumsal bir bilgi olmadığından bu bilgileri sizler ile paylaşamıyoruz. Gerekli bilgiler edinildiği takdirde sayfamız güncellenecektir. Radyo kanalını sitemiz radyodinlet.net üzerinden online olarak dinleyebilirsiniz.

Osmanlı Fm

İletişim Bilgileri
Radyo ile ilgili iletişim bilgileri aşağıda verilmiştir. İstek, şikayet ve önerilerinizi aşağıdaki iletişim adreslerini kullanarak iletebilirsiniz.
Adres: Gaziosmanpaşa Cumhuriyet Meydanı Emirağa Avm, 34245 İstanbul
Telefon (0212) 614 6191
E-posta info@osmanlifm.com.tr
Resmi İnternet Sitesi http://www.osmanlifm.com.tr

Osmanlı Fm

Frekans Bilgileri
Osmanlı Fm 103.0 frekansı üzerinden İstanbul ve çevrelerinde canlı olarak dinlenebilir. Frekans adresinden verim alamayan radyo dinleyicileri ise internet bağlantısı edindiği takdirde bulundukları alan üzerinden radyoyo online olarak dinleyebilir. 1994 yılında beri dinleyenlerine aralıksız hizmet veren ve radyo dinleyicilerine birbirinden güzel şarkılar sunan Osmanlı Fm tüm hızı ile biz dinleyenlerine hizmet vermeye devam etmektedir


Radyo Etiketleri:,,,,

“Osmanlı Fm” için 2 cevap

  1. erdal dedi ki:

    ben ıznıkte oturuyorum super bı radyo olmus mukkemmel herkez dınlesın sahıp cıksın

  2. üzeyır karagülmez dedi ki:

    slm osmanlı efem bn üzeyır karagülmez nasılsın erdınc bızım aralar huseyın bıcakan

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir