Şuan Buradasınız: Anasayfa » Slow » Pati Fm
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Radyo Mega

Radyo Mega

Radyo Zeugma

Radyo Zeugma

Radyo Vizyon

Radyo Vizyon

Radyo Haber

Radyo Haber

Radyo 06

Radyo 06

Hür FM

Hür FM

Lig Radyo

Lig Radyo

Can Fm

Can Fm

Pati Fm

Pati Fm

Pati Fm

Pati Fm, 7 aylık bir alt yapı ve toplamda 6 gönüllünün çalışmaları ile radyo kanalını hayvanseverlerle buluşturmuştur.
Radyo kanalınının açılmasındaki tek amaç; kayıp kedi ve köpek bildirimleri, yaralı ve acil müdahale gerektiren kedi yada köpeklerin (sahipli sahipsiz) ihbarlarının geniş kitlelere acilen duyurulmasını sağlamak olmuştur.

Bu radyo kanalının yayın yaşamına adım atmasında önemli pay sahibi olan; Nejla Akkaya , Buğra Bilecen, Seren Çümen, Sema Ayhan ve Gülcan İnce’ye radyodinlesem.net olarak teşekkürü borç biliriz. Sizlerde gündeme damga vuran şarkıları dinlemek ve hayvanlara yardım etmek için Pati Fm dinleyebilirsiniz.

Bu alanda ilk olan radyo kanalı, azimli bir şekilde yayın çizgisini ve hedefini bozmadan istikrarlı bir şekilde ilerlemektedir. Radyo kanalını online olarak dinlemek için bizleri takip etmeniz yeterlidir.

Pati Fm Frekans Bilgileri

105.7 frekansını akip ederek Aydın ili üzerinden radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz. Ayrıca internet ile bulunduğunuz heryerden radyo kanalını dinleyebilirsiniz.

Pati Fm İletişim Bilgileri

Radyo ile ilgili kurumsal iletişim bilgileri elimize ulaşmamıştır. Radyo ile irtibata geçmek için radyo kanalının resmi internet sayfası www.aydinpatifm.com/’u ziyaret edebilir veya sosyal medya araçları üzerinden radyo kanalını kullanabilirsiniz. Türkiye’nin ilk Hayvansever Radyosu Pati Fm, buradan canlı olarak dinleyebilirsiniz.


Radyo Etiketleri:,,,,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir