Şuan Buradasınız: Anasayfa » Slow » Pendik Radyo
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Radyo Güneş

Radyo Güneş

Bilecik Fm

Bilecik Fm

Mekke Fm

Mekke Fm

Kanaltürk Radyo

Kanaltürk Radyo

Damar Türk Fm

Damar Türk Fm

Horoz Fm

Horoz Fm

Radyo Damar

Radyo Damar

Seyr Fm

Seyr Fm

Pendik Radyo

Pendik Radyo

Pendik Radyo

Hakkında Bilgiler
Pendik Radyo, yayın akışında çoğunlukta slow ve yer yer türkçe pop şarkılar çalan bir internet radyosudur. Radyo kanalı Pendik Patent firması tarafından kurulmuştur. Pendik Radyo sadece internet üzerinden yayın yapmasına rağmen İstanbul ili başta olmak üzere geniş kitlelere hitap etmektedir. Radyo kanalı dinleyenlerine sadece müzik değil, bunun beraberinden spor, haber gibi başlıklarada yer vererek dinleyenlerini gündemden haberdar etmektedirler. Ayrıca Pendik Radyo dinleyenlerinin istek şarkılarına yayın akışı içerisinde yer vermektedir. Radyo yayın yaşamına ilk başladığı tarihlerde kapasite sayısını az miktarda tutmuş fakat ilerleyen zamanlarda kapasitesini arttırmıştır. Tüm Pendik’lilerin ve İstanbul’luların büyük ilgi ile takip ettiği bu radyo kanalını sitemiz radyodinlet.net üzerinden online olarak dinleyebilirsiniz.

Pendik Radyo

İletişim Bilgileri
Pendik Radyo ile ilgili iletişim bilgileri aşağıda dfetaylı olarak verilmiştir. Aşağıdaki iletişim bilgileri takip edilerek radyo kanalına ulaşılabilir. İstek, öneri ve şikayetlerinizi bu bilgiler doğrultusunda iletebilirsiniz.
Radyo resmi internet sayfası: www.pendikradyo.com.tr
Adres: Batı Mah. Cavitpaşa Sk. No:5-5 D:3 Pendik / İstanbul
Telefon: +90 216 483 0 360
Email: info@pendikpatent.com.tr

Pendik Radyo

Frekans Bilgileri
Radyo, yayın yaşamını internet üzerinden online olarak gerçekleştirmektedir. Pendik Radyo frekans adresi edindiği takdirde sayfamız güncellenecektir. Radyo kanalını dinlemek ve takip etmek için internet bağlantısı edinmeniz yeterlidir. Birbirinden değerli şarkıları yetenekli programcıları ile Pendik Radyo biz dinleyenlerine hizmet vermeye devam etmektedir


Radyo Etiketleri:,,,,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir