Şuan Buradasınız: Anasayfa » Slow » Power Türk Akustik
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Düzgün Fm

Düzgün Fm

Radyo Gebze Fm

Radyo Gebze Fm

Radyo Fantazi

Radyo Fantazi

Radyo Ehlibeyt

Radyo Ehlibeyt

Harbi Radyo

Harbi Radyo

Radyo En

Radyo En

Serhad Fm

Serhad Fm

Kumsal Radyo

Kumsal Radyo

Power Türk Akustik

Power Türk Akustik

Power Türk Akustik Hakkında Bilgiler

Türkçe pop her geçen gün biraz daha gelişiyor. Kalite sürekli olarak artıyor ve yeni parçalarla beraber bu kalite artışını görmek mümkün oluyor. Fakat pop müzik ile ilgili olarak halkımızın geniş bir kesiminden yanlış bir algı oluşmuş durumunda. Birçok kişi pop şarkıları söyleyen sanatçıların seslerinin çok iyi olmadığı, dijital ortamda bu seslerle oynamalar yapılarak güzel hale getirildiğini savunuyor.

İşte tam da bu tezin çürütülmesi noktasında Power Türk Akustik gibi bir radyonun varlığı önem kazanıyor. Bu radyo kanalında sanatçıların şarkıları canlı olarak söyleniyor fakat normalden biraz daha farklı bir şekilde bu durumun gerçekleştiğini söylememiz gerekiyor. Normal şarkıda kullanılan enstrümanlar azaltılarak sanatçının çıplak sesi ön plana çıkartılıyor. Bu sayede sanatçıların seslerini daha yakından dinleme şansını elde edebiliyoruz.

Power Türk Akustik Power Group bünyesinde faaliyetlerine devam etmekte olup her hafta bir sanatçıya konuk ediyor. Konuk edilen sanatçının çıplak sesi ile söylediği parçalar dinleyici ile buluşuyor ve bu sayede kafalardaki soru işaretleri de ortadan kalmış oluyor. Aynı zamanda herkesin çok iyi bildiği parçaları akustik olarak okumak, şarkıya farklı bir tat ve hava katıyor. Zaten severek dinlenilen parçaların bir de bu şekilde dinleyiciye aktarılması ile tam anlamıyla tadına doyulmaz bir müzik şöleni yaşandığını söylemek mümkündür. Eğer sizlerde sanatçıların orijinal seslerinden parçaları dinlemek istiyorsanız tam olarak doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz.

Power Türk Akustik Frekans Bilgileri

Radyo kanalının frekans adresi yoktur. radyodinlet.net adlı internet sitemiz üzerinden radyo kanalını online olarak dilediğiniz heryerden dinleyebilirsiniz.

Power Türk Akustik İletişim Bilgileri

İpekyolu Cad. Kuşbakışı Sk. No:43 34662 Altunizade – Üsküdar / Istanbul
Tel:0 216 554 0 404 || Fax: 0 216 474 1515
Bilgi için: hello@powerturk.com || Teknik sorunlar için: powerteknik@powerturk.com
Power Türk Minimix’i buradan canlı dinleyebilirsiniz.
Power Türk Akustik’e yukarıdaki bilgiler doğrultusunda ulaşabilirsiniz.


Radyo Etiketleri:,,,,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir