Şuan Buradasınız: Anasayfa » Rock » Power Türk Rock
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Alanya Radyo Time

Alanya Radyo Time

Kent Fm

Kent Fm

Hayatmix

Hayatmix

power türk rock

power türk rock

Power Türk Rock Hakkında Bilgiler

Rock müzik aslında ülkemizde epey eskilere dayanan bir kültürdür. Fakat rock müziğin günümüzdeki popülerliğine ulaşması maalesef biraz zaman almıştır. Bu alanda faaliyetlerine devam eden Power Türk gibi kaliteli bir radyonun bahsettiğimiz popülerliğe ulaşılmasından önemli bir rolü olduğunu söylemek mümkündür.

Power Group gibi tecrübeli ve kaliteli alt yapıya sahip bir markanın internet radyosu olarak faaliyetlerine 2014 senesi itibariyle başlayan Power Türk Rock adından da anlaşılacağı gibi Türkçe rock müziklerin sevenlere ulaştırıldığı bir online radyodur. Henüz yeni kurulmuş bir radyo kanalı olsa da sahip olduğu dinleyici kitlesi ile çok daha köklü radyoların dahi ulaşamadığı bir başarıya kavuşmuştur.

Radyonun en büyük handikabı ise karasal yayın frekansının bulunmuyor olmasıdır. Sadece online olarak hizmet veren radyo bu açığını, Power Group bünyesindeki kaliteli programcılar sayesinde kapatmaktadır. Türkçe rock müziklerinin en iyi parçalarını dinleyicisine ulaştıran radyo, rock müzik severlerin favori radyo kanallarından bir tanesi haline gelmeyi de başarmıştır. Ülkemizde herkes tarafından bilinen rock müzik sanatçıları kadar, sektörde yeni yeni adı duyulmaya başlanan isimlerin de tanıtılmasında önemli bir görev üstlenmektedir.

Bu sayede klasik hale gelmiş olan isimlere alternatif olarak rock müziğe yeni bir soluk kazandıran isimleri de dinleme şansına kavuşuyorsunuz. Böylece farklı tatlar ve lezzetleri de keşfetme şansınız olacağını unutmamalısınız. Rock müziğe gönül vermiş olan herkesin mutlaka dinlemesi gereken bir radyo kanalı olduğunu söyleyebileceğiniz kadar kaliteli bir istasyondur.

Power Türk Rock Frekans Bilgileri

Radyoya ait frekans adresi yoktur. Power Türk Rock sadece internet üzerinden online olarak dinlenebilmektedir.

Power Türk Rock İletişim Bilgileri

İpekyolu Cad. Kuşbakışı Sk. No:43 34662 Altunizade – Üsküdar / Istanbul
Tel:0 216 554 0 404 || Fax: 0 216 474 1515
Bilgi için: hello@powerturk.com || Teknik sorunlar için: powerteknik@powerturk.com
Power Türk Rock’a yukarıdaki iletişim bilgileri üzerinden ulaşabilirsiniz.


Radyo Etiketleri:,,,,

“Power Türk Rock” için bir cevap

  1. Buse dedi ki:

    harika bi radyo ŞArkılar felan süper :))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir