Şuan Buradasınız: Anasayfa » ArabeskYöresel & Halk Müziği » Radyo 37
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Radyo Özden

Radyo Özden

Radyo Çamlıca

Radyo Çamlıca

Radyo Renk

Radyo Renk

Taksim Fm Pop

Taksim Fm Pop

Abuzer Fm

Abuzer Fm

Radyo Aspendos

Radyo Aspendos

Capital Radio

Capital Radio

Radyo 37

Radyo 37

Radyo 37

Radyo 37, Kastomonu ili üzerinden yayın yapan bir radyodur. Radyo, Arabesk Fantazi şarkıları ve yer yer Oyun havaları şarkıları çalmaktadır. Radyo kanalının işletmesini Reyhan Kendirci üstlenmiştir. Radyo kanalı sözlü yayınlarının az olması ve bol şarkı çalması ile radyo kanalları arasında bir farklılık yaratmıştır.

Radyo geniş arşivi ile geniş kitlelere hitap etmektedir. Günün hersaatinde kesintisiz olarak dinleyebileceğiniz bu radyo kanalı yediden yetmişe herkesime hitap etmektedir. Bu radyo kanalı ile yeri geldiğinde efkarlanacak yeri geldiğinde ise oynayacaksınız. Aynı türde şarkı dinlemekten usanan herkesin rahatlıkla dinleyebileceği bu radyo kanalını radyodinlet.net adlı radyo sitemiz üzerinden dinleyebilirsiniz.

Radyo 37 Frekans Bilgileri

95.2 frekansı üzerinden radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz. Kastomonu ilinden uzakta olan radyo dinleyicileri, internet bağlantısı ile bulundukları heryerden radyo kanalını dinleyebilirler.

Radyo 37 İletişim Bilgileri

Kurumsal bir iletişim bilgisi olmayan radyo kanalına resmi internet sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.
Arabesk fantazi şarkıları ile Ankara oyun havalarını aynı radyodan dinlemek isteyenler için, Radyo 37 bomba gibi bir hızla yayın akışına devam etmektedir.


Radyo Etiketleri:,,,,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir