Şuan Buradasınız: Anasayfa » Yöresel & Halk Müziği » Radyo 42
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Radyo Babylon

Radyo Babylon

Yunus Fm

Yunus Fm

Radyo Tech

Radyo Tech

Radyo Orhan Ölmez

Radyo Orhan Ölmez

Taksim Fm

Taksim Fm

Radyo Slow Time

Radyo Slow Time

Radyo Şimşek

Radyo Şimşek

Radyo Şampiyon

Radyo Şampiyon

Radyo Hazar

Radyo Hazar

Radyo 42

Radyo 42

Radyo 42

Radyo 42, karışık formatta yayın yapan fakat çoğunlukta oyun havalarına, yöresel halk türkülerine yer veren bir radyo kanalıdır. Radyo kanalı internet üzerinden dinleyenlerine ulaşmaktadır. Radyo kanalının birden fazla türde şarkılar çalması geniş bir kitleye hitap etmesine vede geniş bir dinleyici kitlesinin oluşmasına vesile olmuştur.

Radyo 2012 yılında aramıza dahil olmasına rağmen büyük bir yol katetmiştir. Bu başarıyı Radyo 42’ye kazandıran şüphesiz yayın formatı ve değerli dinleyicilerinin yoğun ilgisidir. Kendine has bir yorumu ve Dünya’ya bakışı olan radyo kanalı bu çizgisini ödün vermeden günümüze dek getirmeyi bilmiştir.
Aynı kategoride radyo dinlemeyi sevmeyen ve kararsız radyo dinleyicileri için birebir olan bu radyo kanalını sitemiz radyodinlet.net üzerinden online olarak dinleyebilirsiniz.

Radyo 42 Frekans Bilgileri

Radyo kanalı dinleyenlerine internet üzerinden hizmet vermektedir. İnternet bağlantısı edindiğiniz takdirde radyo kanalını heryerden kesintisiz bir şekilde dinleyebilirsiniz.

Radyo 42 İletişim Bilgileri

İletişim bilgisi varolmayan radyo kanalına, resmi internet sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz. Arabesk fantazi, pop, slow, oyun havaları ve nice türdeki şarkıları Radyo 42 ile buradan canlı ve online olarak dinleyebilirsiniz.


Radyo Etiketleri:,,,,

“Radyo 42” için bir cevap

  1. Ramazan Recber dedi ki:

    Merhaba…
    Siteniz Çok Güzel…
    Benim Sitemede Beklerim…
    Teşekkürler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir