Şuan Buradasınız: Anasayfa » Yöresel & Halk Müziği » Radyo 47
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Dilan Fm

Dilan Fm

Radyo Tulu

Radyo Tulu

Akra Fm

Akra Fm

Slow Türk

Slow Türk

Damga Fm

Damga Fm

Mekke Fm

Mekke Fm

Alternatif Radyo

Alternatif Radyo

Radyo 47

Radyo 47

Radyo 47 Hakkında Bilgiler

Radyoculuk sektöründe kaliteli işlerin altına imza atabilmek oldukça önemlidir. Bu sayede farklı tarzlarda yayın yapılıyor dahi olsa, geniş bir kitle tarafından dinlenebilmek mümkün olmaktadır. Bu bağlamda radyoların sürekli olarak kalitelerinin artmasına şaşırmamak gerekiyor. Sektörde faaliyet gösteren radyoların devamlı olarak kendilerini geliştirdiklerini söylememiz mümkündür.

Bu radyolara verebilecek en güzel örnek ise Radyo 47 olacaktır. Radyo istasyonu Mardin merkezli bir kuruluştur. Kaliteli bir radyoculuk dendiğinde bulunduğu bölgede ilk olarak gösterilen radyo olduğunu söylemek mümkündür. Geniş bir kitle tarafından dinlenmeye başlanan radyonun her geçen gün daha fazla kişi tarafından dinlendiğini de belirtmemiz gerekiyor.

Radyo yayın akışı olarak farklı tarzları bir arada dinleyicisine sunmaktadır. Radyoyu dinlediğinizde yeri geldiğinde türkülerle, yeri geldiğinde yöresel parçalarla, yeri geldiğinde ülkemize damga vurmuş isimlerin parçalarını, yeri geldiğinde ise Kürtçe parçalara kulak kabartabilirsiniz. İçerik olarak geniş bir yayın akışına sahip olan radyo bu sayede daha fazla insana hitap edebilme imkanına kavuşmuştur. Özellikle radyonun Kürtçe yayınları ilgi ile takip edilmekte ve bölge insanları tarafından merak uyandırmaktadır.

Kaliteli ve ilkeli bir radyoculuğun sonucu olarak bahsedilen noktaya gelinmesi son derece doğaldır. Radyonun en büyük handikabı ise karasal yayın frekansının bulunmuyor olmasıdır. Radyo sadece internet üzerinden dinlenebilmektedir. Eğer sizlerde Radyo 47 gibi kaliteli bir istasyonu dinlemek istiyorsanız tek yapmanız gereken radyonun internet sitesine girmek olcaktır. Aynı türde yayın yapan bir başka radyo istasyonu ise Türkü Radyo‘dur.

Radyo 47 Frekans Bilgileri

Radyo kanalını internet üzerinden dinlenmektedir. Frekans adresi yotur.

Radyo 47 İletişim Bilgileri

+90 542 455 60 32

+90 482 … .. ..

info@radyo47.com

Kızıltepe/ Mardin
Radyo 47 Mardin’in sevilen radyosu.


Radyo Etiketleri:,,,,,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir