Şuan Buradasınız: Anasayfa » Yöresel & Halk Müziği » Radyo 7 Protest
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Radyo Fırat Fm

Radyo Fırat Fm

Radyo Haber

Radyo Haber

Radyo Tarz

Radyo Tarz

Retro Türk

Retro Türk

Radyo On

Radyo On

Power Türk Rock

Power Türk Rock

Radyo 7 Protest

Radyo 7 Protest

Radyo 7 Protest Hakkında Bilgiler

Radyo 7 Protest, kurulduğu ilk günden bu yana çok sevilen bir kanal olmuştur. Karasal yayını olmayıp sadece internet üzerinden canlı olarak dinlenebilmektedir. Kanalda yöresel halk müziğinin en sevilen örneklerinin dışında Anadolu’nun en bilinmeyen yönleri hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Radyo 7’nin kazandırdığı kanallardan biridir Protest Fm. Amacı halkla içi içe bir yayıncılık olan radyo kanalı bu doğrultudaki çalışmalarıyla da kendinden söz ettirmektedir.

Amacı doğrultusunda ilerleyen kanal zengin yayın listesiylede göz kamaştırmaktadır. Dinleyicisini her koşulda ön planda tutan bu güzide radyo kanalı, müzik severlerin istekleri doğrultusunda hareket ederek onlara ne kadar önem verdiğini göstermektedir.
Radyo 7 Protest, 24 saat kesintisiz yayınıyla radyo severlere hizmek vermektedir. Kanalın deneyimli bir sunucu kadrosu vardır. Sunucuların sunmuş olduğu programlar ilk günden bugüne dinleyicisinden tam not almaktadır.

Kanalda o kadar iyi, tecrübeli, kendinden emin programcılar var ki dinleyicilerin istek hattında ne isteyeceğini önceden tahmin edebiliyorlar. Günümüzde gelişen teknolojiye ayak uyduran kanal, bu yönde kendini geliştirerek tekrara düşmekten kaçınmıştır. Hedef kitlesi belli olan kanal buna nazaran kitlesinin dışında da ilgi görmektedir. Ülkemizde çokca müzik türü var. Nüfusun çoğunluğunu gençlerimizin oluşturduğu bilinmektedir. Bu doğrultuda gençlerimizde daha çok pop kültürünü tercih etmesi diğer tarzlara olan ilgiyi azaltmaktadır.

Ancak bu doğrultuda kanalların yaptığı yenileme çalışmaları, zengin listeler ve programcılar sayesinde pop müziğinin yanında diğer tarzlarında şansını arttırmaktadır. Yörelerin en güzel eserleri sizleri adeta ordaymışsınız gibi hissettirebilir. Sizleri memleketinize götürebilir, belkide çocukluğunuza. Çalınan şarkılarla hasretini çektiğiniz insanları hatırlayabilirsiniz. Hiç görmediğiniz yerleri kafanızda canlandırır. Anadolunun en güzel yönleri sizinle buluşur. Bu kanalında amacı budur ve bu doğrultuda hız kesmeden yoluna devam etmektedir.

Radyo 7 Protest’i dinlemek isteyen radyo severlerin karasal yayınının olmamasından dolayı sadece internet üzerinden dinleyebilirler. Bu doğrultuda dinleyicilerin sitemizi ziyaret ederek kanala ulaşmaları mümkündür. Aynı türde yayın yapan Türkü Radyo‘yuda sitemiz üzerinden canlı dinleyebilirsiniz. Şimdiden herkese keyifli dinlemeler dileriz.

Radyo 7 Protest Frekans Bilgileri

Radyo internet üzerinden yayın yapmaktadır. Frekans adresi malesef yoktur.

Radyo 7 Protest İletişim Bilgileri

Adres: Otakçılar Cad. No:78 34030 Eyüp / İstanbul
Telefon: 0212 437 84 84
Faks: 0212 437 85 82
Rezervasyon Faks: 0212 437 85 81
E-Posta: mepa@mepa.com.tr


Radyo Etiketleri:,,,,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir