Şuan Buradasınız: Anasayfa » Yöresel & Halk Müziği » Radyo 7
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Radyo Feza

Radyo Feza

Radyo Akigo

Radyo Akigo

Sivas Fm

Sivas Fm

Capital Radio

Capital Radio

Radyo Moda

Radyo Moda

Radyo Express

Radyo Express

Radyo Dinamix

Radyo Dinamix

Aşk Fm Türkiye

Aşk Fm Türkiye

Radyo Voyage

Radyo Voyage

Radyo 7 Turku

Radyo 7 Turku

Radyo 7 Hakkında

Radyo 7 20 yılı aşkın bir süredir bizlerle olan ve adı en çok duyulan radyolardan biri olarak yenilenen yayın akışı ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Daha çok muhafazakar kesimin dinlemeyi tercih ettiği Radyo 7 de birbirinden güzel ve hit parçalar yer alırken, alaturka ve nostaljik eserlere de yayın akışı içinde yer veriliyor. Pek çok tanıdık ismin programlara dâhil olduğu Radyo 7 de keyifle müzik dinlemek mümkün.

İntizar, Baha, Kutsi, Muazzez Ersoy ve Orhan Hakalmaz gibi isimlerin konuk olarak katıldığı yayınlarda severek tüm eserler sizlere sunulurken birbirinden güzel sohbetler ile sizlere ulaşılıyor. Her türlü eser, tam da istediğiniz şekilde birbiri ardına sıralanırken hem pop, hem alaturka hem de birbirinden güzel nostaljik eserler sizler için farklı programlarda yer buluyor.

Akşam saatlerinde yayına giren bu program sayesinde, kısa sürede özellikle gençlerin ilgisini ve beğenisini kazanan genç yorumcuya telefonla bağlanarak sohbet edenlerin ve şarkı söylemesini isteyenlerin sayısı bir hayli fazla. Sizler de birbirinden yoğun programlar ile Radyo 7 yi tercih edebilir, hem ülke hem de dünya gündemini takip ederken, haberlerden de tarafsız olarak haberdar olabilirsiniz. Radyo 7 haber sunumlarında da diğer frekanslardan daha kaliteli ve tarafsız yorumları ile hem ülke hem de dünya gündeminin nabzını tutuyor.

Radyo dendiğinde akla gelen frekansların başında gelen Radyo 7 de müzikten sanata, kültürden maneviyata kadar pek çok alanda bilgi ve birikim sahibi olmak mümkün. Sizler de severek dinlediğiniz Radyo 7 de dilerseniz Cuma günleri Necmettin Nursaçan Hocaefendi ile dini konularda merak ettiğiniz soruların yanıtlarını bulmanız mümkün olurken, manevi anlamda yenilenmek için de bu program sizlere çok iyi gelecektir.

Severek dinlenen Radyo 7’nin Cuma sohbetleri de dinleyici kitlesinin vazgeçemediği programlardan olup, bir Müslüman da bulunması gereken tüm özelliklerin Peygamber Efendimiz in hayatından örneklerle anlatıldığı bu programlar oldukça etkili ve yenileyici oluyor. Sizler de gündeme dair tüm haberleri ve en güzel programları Radyo 7 farkı ile dinlemek istiyorsanız sitemizi kullanarak da Radyo 7 dinlemenin keyfini yaşayabilirsiniz. İnternetin her alanda kullanılmaya devam etmesi ile birlikte her geçen gün radyo dinlemek de internet üzerinden tercih edilmeye devam ediliyor.

Radyo 7 Frekans Bilgileri

Radyo kanalının frekans adresi yoktur. Radyo internet üzerinden online olarak dinlenebilmektedir. Sitemizi takip ederek radyo kanalını dinleyebilirsiniz.

Radyo 7 İletişim Bilgileri

Adres: Otakçılar Cad. No:78 34030 Eyüp / İstanbul
Telefon: 0212 437 84 84
Faks 0212 437 85 82
Rezervasyon Faks: 0212 437 85 81
E-Posta: mepa@mepa.com.tr
Radyo kanalına yukarıdaki iletişim bilgileri üzerinden ulaşabilirsiniz.


Radyo Etiketleri:,,,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir