Şuan Buradasınız: Anasayfa » Pop » Radyo Active
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Piramit Fm

Piramit Fm

Radyo Türk

Radyo Türk

Müjde Fm Nostalji

Müjde Fm Nostalji

Afşin Fm

Afşin Fm

Radyo Hazar

Radyo Hazar

Radyo Fantazi

Radyo Fantazi

Radyo Girdap

Radyo Girdap

Radyo Active

Radyo Active

Radyo Active Hakkında Bilgiler

99.9 fm Frekansından yayın yapan Aktif FM, 1994 yılında Kütahya’da yayın hayatına başlamıştır. Yayına başladığı ilk günden itibaren Kütahya bölgesinde ismi ve kalitesi değişmeden kesintisiz olarak yayın yapmaya devam etmiştir. Radyo Active Türkçe ve yabancı pop, Türk sanat müziği şeklinde yayın yapmaktadır. Radyo Active yayınlarında arabesk tarzı şarkılara yer vermemektedir. Radyo Active Türkiye çapında yayın yapan radyolar kadar yerel radyo dinleyicileri için büyük önemi sahiptir. Bu radyo kanalı sayesinde kişiler yaşadıkları çevre ile ilgili ayrıntılı haber ve gelişmelere daha kolay ulaşabilirler.

Bu sebepledir ki bölgenin yöresel halkı tarafından sıkça dinlenmekte ve takip edilmektedir. Ayrıca günün önemli gelişmelerini diyafon yoluyla halka paylaşmaktadırlar. Yakın akışında birçok genç ve yetenekli DJ ile çalışan Radyo Active eğlence, haber, gündem, spor ve söyleşi gibi birçok alanda hazırladıkları programlar ile genç yaşlı tüm insanların arzu edeceği bir içerik sunmaktadırlar. Günlük 18 saate varan canlı yayın akışı ile Radyo Active, sadece otomatik programlardan müzik çalan kanallardan farkını böylece ortaya koymaktadır. Hafta içi günlerde yayın akışı birbirine benzer durumdadır.

Sabah 05.00’da Gün Işığı programı ile dinleyicilerini güne hazırlayan Radyo Active bu yayınını 06.30’a kadar sürdürmektedir. Sonrasında saat 08.30’u gösterinceye dek Türk halk müziğinin en sevilen nağmeleri yayınlanmaktadır. 08.30 ile 09.30 saatleri arasında Kahve Bahane programı ile gazetelerin satırbaşlarının ve ilgi çeken köşe yazılarının gazete okumaya fırsatı olmayan dinleyiciler için üstünden geçilmesi, böylece gündeme ve gelişmelere bağlı kalmaları sağlanır. Saatler 12.00’ı gösterdiğinde ise Radyo Active de Elifin Günlüğü ile bir saat sürecek bir kültür sanat programı sunulmaktadır.

Bu sanat ve sohbet dolu bir saatin ardından 16.00’a kadar sürecek Yüksek Voltaj programı ile akşama yaklaşırken en hareketli parçalar ve bazen kısa radyo skeçleri ile birlikte dinleyicinin keyifli vakit geçirilmesi sağlanır. Sizde Radyo Active ile keyifli dakikalar geçirebilir keyfinize keyif katabilirsiniz. Geniş bir arşive sahip olan bu değerli kanal aynı zamanda kemikleşmiş dinleyici kitlesiyle diğer kanallara da bir örnek teşkil etmektedir. Aynı kategoride hizmet veren bir diğer kanalımız olan Retro Türk’ü dinleyebilirsiniz.

Radyo Active Frekans Bilgileri

99.9 Kütahya

Radyo Active İletişim Bilgileri

Radyo Active ile ilgili iletişim bilgisi yoktur.


Radyo Etiketleri:,,,,,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir