Şuan Buradasınız: Anasayfa » Yöresel & Halk Müziği » Radyo Akdeniz Hatay
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Abuzer Fm

Abuzer Fm

Radyo 7 Türkü

Radyo 7 Türkü

Radyo Active

Radyo Active

Radyo Türk

Radyo Türk

Bolu Fm

Bolu Fm

Radyo Kral

Radyo Kral

Kral Pop

Kral Pop

Joy Fm

Joy Fm

Trt Radyo 3

Trt Radyo 3

radyo akdeniz hatay

radyo akdeniz hatay

Radyo Akdeniz Hatay Hakkında Bilgiler

Radyo Akdeniz Hatay 89. 2 frekansı ile yaklaşık 9 senedir paslı kulaklarımızın pasını silmekte bizlere geçmişi adeta ayna tutarak anlatmaktadır. Değerli programcıları ve kaliteli alt yapısıyla bir radyodan çok daha fazlasıdır bu kanal. Hatay’ın (Antakya) sesi Akdeniz Fm Hatay Türk halk müziği ve özgün müzik türünde yayın yapan radyo kanalıdır. Bütün gün büyük bir keyifle dinlenirken repertuar genişliği dikkat çekmektedir. Güncel bir arşive sahip olmakla beraber kanal başarıyı yakalamış zirveyi zorlayan yapısıyla dinleyicilerin istek ve önerilerine canlı yayın programlarıyla cevap vermektedir. Aynı gün içerisinde aynı şarkı tekrarladığı asla görülmeyen bir radyo kanalıdır. Kendini her geçen gün yenilemektedir. Program akışı çalışanlar tarafından özenle hazırlanmakta ve tekrar tekrar kontrol edilmektedir. Akdeniz’in hafif esintisinde çalan şarkılar dinleyicilerin ruhunu okşamaktadır.

Akdeniz’in deniz kokusuyla bu radyo kanalını aynı anda içinize çekerseniz sizden mutlusunun olmadığını anlarsınız. İnternet üzerinden de yayın yapan bir radyo kanalıdır. Dinleyicilerle iletişi internet üzerinden de gerçekleştirebilmektedir. Bu sayededir ki milyonlarca dinleyiciye ulaşabilmektedir. Tek tıkla sizde bu kanala ulaşabilirsiniz. Kendinize ufak bir iyilik yapabilirsiniz. Radyo Akdeniz Hatay’da her gün canlı yayınlar gerçekleştirilmektedir. Keyifli canlı yayınlarla keyifli saatler geçirilmektedir. Aynı zamanda dinleyicilerden gelen şikâyet ve öneriler de son derece dikkate alınmakta, çalışanlar tarafından hepsi ayrı ayrı not alınarak yönetime ulaştırılmaktadır. Yönetim sıkı bir disiplin içerisinde çalışmaktadır.

Çalışanlar arasında herkes bu disipline ayak uydurmakta ve kendini her gün geliştiren çalışanlar bu disipline sıkı sıkıya bağlanmaktadır. Dinleyici güvenine de önem veren kanal, bu güveni sağlamak için öncelikli olarak kendi çalışanlarını eğitmeyi ilk adım sayar. Çalışanlar seçilirken de bu öneme değer bir sınamayla seçilip işe alınırlar. Çünkü çalışanların güler yüzü ve hoş ses tonları, dinleyicilerin huzuruna yansımaktadır. Kanal Yöresel halkın ihtiyaçlarına önem vermektedir. Bu nedenle sürekli haber ve reklamlar paylaşmaktadır. Güncel şehir haberleri, şehir reklamları, mağaza reklamlarıyla halk yeniliklerden bilgilendirilmektedir ve yararlanabilmelidir. Radyo akışını bozmamasına ve çok uzun, sıkıcı bir akışa neden olmamasına ayriyeten önem verilmektedir.

Akdeniz Fm Hatay, eski özgün ve Türk halk müziği parçalarıyla beraber güncel sanatçıları da takip ederek parçalarını dinleyicilerle buluşturmaktadır. Eski parçaları hatırlatırken nostalji havasında dinleyicilerle sohbet etmekte, güzel anıları onlarla paylaşmaktadırlar. Ara sıra hüzünlendiren, ara sıra sevindiren parçalarla dinleyicileriyle her gün buluşan Akdeniz Fm Hatay, huzurla geçen yayınlarına devam etmektedir. Sizde bu kanalı dinleyerek hayatınıza yeni bir sayfa açabilirsiniz. Aynı alanda hizmet veren bir diğer kanalımız olan Radyo Han’ı sitemiz aracılığıyla takip edebilirsiniz.

Radyo Akdeniz Hatay Frekans Bilgileri

89.2 frekansını takip ederek Hatay ve çevre illerde Radyo Akdeniz Hatay’ı canlı dinleyebilirsiniz.

Radyo Akdeniz Hatay İletişim Bilgileri

Adres: Silahlı Kuvvetler Cad. Ümit Apt. No:21 Antakya/HATAY
Telefon: (0326)214 37 37
Fax: (0326) 213 97 78
Email: mazmanmedya@hotmail.com


Radyo Etiketleri:,,,,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir