Şuan Buradasınız: Anasayfa » Dini » Radyo Anadolu
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Radyo 32

Radyo 32

Radyo Magazin

Radyo Magazin

Radyo Mehtap

Radyo Mehtap

Radyo Feza

Radyo Feza

Power Türk Akustik

Power Türk Akustik

Radyo Şah

Radyo Şah

Abad Fm

Abad Fm

Radyo Martı

Radyo Martı

radyo anadolu

radyo anadolu

Radyo Anadolu Hakkında Bilgiler

Radyo Anadolu, 2003 yılında İzmit, Kocaeli ilinde Akıncılar Group çatısı altında yayın hayatına başlamıştır. Dini temalı konular üzerine yoğunlaşan kanal Kocaeli ve çevresinde 105.3 frekansıyla dinlenebilmekle beraber internet radyoculuğunun da önde gelen kanallarındandır. Özellikle halkımızın internet üzerinden dini radyo programlarının azlığından şikayetçi olması üzerine kurulmuş ve amacının dışına taşmamıştır.

Çünkü bu amaçla kurulan birçok kanal sonradan benliğini kaybederek, işlerinin dini halka ulaştırmak olduğunu unutmuşlardır. Kurulduğu ilk günden beri ilkelerine bağlı kalan kanal, dinleyicilerinin de isteklerini geri çevirmemektedir. İstek Hattı ve canlı yayın bağlantılarıyla dinleyicilerinden sorular alan, dinleyicilerinde sohbete katılmasını sağlayan programlar içermektedir. Bu sayede radyo severlerle arasını ilk günkü gibi sıkı tutmayı başarmıştır.

Son zamanlar halkımızın çoğunluğunun dini temalı radyo kanallarına karşı ayrı bir ilgisi olmaktadır. Bu kanalımızda gerek programcıları ve yapılan programcılarının yaptıkları programlarla bu ilgiyi karşılıksız bırakmamaktadır. Muammer Karaca ile “Kürsüden Müminlere” adlı program başta olmak üzere, Murat Ataklı ‘’ Rahmet Deryası’’ programı, Fatih Ekinci ile ” Risale-i Nur Sohbetleri” , Sabiha Ateş Alpat ” Kur’an ve Hayat” adlı programın yanı sıra ülkemizin önde gelen hoca efendilerinden Nurettin Yıldız Hoca Efendi’de haftanın belirli gün ve saatlerinde sizlerle buluşmaktadır.

Yayınlarda daha önce duymadığınız çok hoş ilahiler, İslam üzerine sohbetler, dinimizin hayatımızdaki önemi ve dinimize vermememiz gereken önem gibi konular ağırlıklı olarak anlatılmaktadır. Dinimizin hayatımızın her anında olması ve hayatımızı ona göre şekillendirmemiz gerektiği, hoş sohbetler eşliğinde ve değerli hocalarla radyo severlere ulaştırılmaktadır. Dinimizle ilgili bilmediklerinizi öğrenmek, unuttuklarınızı hatırlamak, öğütlere kulak vermek, İslam inancını kalbinde yaşamak, ilahilerle gönüllerde yer edinmek için kanalın kapıları sonuna kadar açıktır.

Radyo Anadolu 24 saat kesintisiz yayınlarıyla, dinimizin gerektirdiklerini en iyi şekilde anlatmaya çalışırken sizlerde bende bu sohbetlerin bir parçası olmak istiyorum, ilahilere kulak vermek istiyorum, Hoca Efendilerimizin anlattıklarını kalbimle dinlemek istiyorum diyorsanız İzmit, Kocaeli’nden 105.3 frekansından yahut internet adresimiz üzerinden kolayca dinlemeniz mümkündür. Aynı türde radyoları dinlemek için “dini radyolar” kategorimizi ziyaret etmeniz yeterlidir. Şimdiden keyifli dinlemeler dileriz.

Radyo Anadolu Frekans Bilgileri

105.3 Kocaeli

Radyo Anadolu İletişim Bilgileri

Adres: Hacı Halil Mah. İsmetpaşa Cad. Şahinler İş Merkezi Kat : 6 GEBZE KOCAELİ
Telefon: 0262 646 38 16 – 17 – 18
E-Mail: bilgi@anadoluradyo.com


Radyo Etiketleri:,,,,,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir