Şuan Buradasınız: Anasayfa » Arabesk » Radyo Asena
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Joy Türk Akustik

Joy Türk Akustik

Rock On Air

Rock On Air

Cansuyu Fm

Cansuyu Fm

Radyo 2000 Fm

Radyo 2000 Fm

Radyo Esko Fm

Radyo Esko Fm

Radyo Onbeş

Radyo Onbeş

Radyo Rhyme

Radyo Rhyme

Radyo Asena

Radyo Asena

Radyo Asena Hakkında

2014 yılında yayın hayatına başlayan Arabesk ve türkü radyosunu Radyo Asena, 2 Haziran 2014 tarihinde yayına girmiştir. Radyo Asena’nın hedefi internet radyoları arasında en iyi yerlerde olmaktır. Arabesk ve fantezi müziğin en seçme şarkılarıyla dinleyicilerine hizmet vermek için canlı yayınlarıyla 7/24 hizmetinizdedir. Radyo kanalının hedefinde uzun yıllar bu sektörde kalmak vardır. Ve bunun için elinden gelenin en iyisini ortaya koymaktadır. Arabesk müziği geçmişten günümüze her kesimin dinlediği, dinlerken de kendilerinden bir şeyler buldukları, kimi zaman dertliyken, kimi zamanda neşeliyken dinlemekten keyif aldıkları o eşsiz şarkılardır.

Geçmişten günümüze her kesime hitap eden şarkıları ile dertliyken ya da neşeliyken dinlemeye keyif alacağınız müziklerle bu adreste siz dinleyicileriyle buluşuyor. Dinleyicilerinin isteklerine önem veren Radyo Asena, gün boyu yaptığı canlı yayınlarla yoluna dim dik bir şekilde devam etmektedir. Radyo Asena kaliteli radyo kanalı olarak, en güzel arabesk şarkıları dinleyicileri ile buluşturmak için yola çıkmıştır. Gün boyu canlı yayınlarla, dinleyicilerine keyifli saatler yaşatan kanal, dinleyicilerin istekleriyle de yoluna devam etmektedir. Radyo kanalını sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Bu güzel kanal yayınlar ve seçmiş olduğu en güzel şarkıları ile Radyo dünyasındaki yerini hızla almaya başlamıştır. Ayrıca arabesk dünyasına yeni katılmış olması ile birlikte yeniliğe ve değişime açık bir yapısı da vardır. Kanal şu a Türkiye’nin en hızlı büyüyen radyo kanalları sıralamasında birinciliği kimseye bırakmamaktadır. Sizler de bu radyo kanalını dinlerken sesi biraz açabilir kalite kokan bu yerel radyo frekansına destekte bulunabilirsiniz. Bulunduğu kategoride en iyisi olmayı planlayan kanal b u doğrultuda çalışmalarını yürütmektedir. Tecrübeli programcıları ve yeni alt yapısıyla kanal dinleyicilerinin başka bir frekans ihtiyacını tamamen ortadan kaldırmaktadır.

Bu sebepledir ki daha 1 yılını doldurmadan kemikleşmiş bir dinleyici hiti yakalamıştır. Biz de nu kanala yayın hayatları boyunca başarılar diliyoruz. Sizlerde keyfinize keyif huzurunuza huzur katmak istiyorsanız bu değerli kanalı sitemiz üzerinden canlı ve online olarak dinleyebilirsiniz. Aynı kategoride hizmet veren bir diğer değerli kanalımız ise Efkar FM’dir. Bu kanalı da denemenizi tavsiye ederiz.

Radyo Asena Frekans Bilgileri

Radyo kanalının frekans adresi yoktur. Sitemiz üzerinden radyoyu online dinleyebilirsiniz.

Radyo Asena İletişim Bilgileri

Gsm: 05070118240
E-mail: radyoasena@hotmail.com
Web: www.radyoasena.com
Yetkili: Aysegul Gul
Havaalanı Mah. Gaziyolu Sok. No:6 Esenler / İstanbul


Radyo Etiketleri:,,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir