Şuan Buradasınız: Anasayfa » RockYabancı » Radyo Atina
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Radyo Zeytin

Radyo Zeytin

Taksim Slow Fm

Taksim Slow Fm

Moral Fm

Moral Fm

Radyo Gençlik

Radyo Gençlik

Trt Türkü | Trt Türkü

Trt Türkü | Trt Türkü

Radyo Ritm

Radyo Ritm

Radyo Kordelya

Radyo Kordelya

Trt Antalya

Trt Antalya

Art Fm

Art Fm

Radyo Atina

Radyo Atina

Radyo Atina

Radyo Atina, Yunan semalarından dinleyenlerine yayın yapan bir radyo kanalıdır. Radyo kanalı Yunanistan sınırları içerisinde tek Türk radyosudur. Yunanistan’daki vatandaşlarımızın gurbet özleminin dindiği ve Yunansitan’da yaşayan vatandaşlarımızın Türk yemek vb. yerleri öğrendiği bir radyo kanalıdır.

Anlaşıldığı üzere radyo kanalı, yunan şarkıları ve Türkçe şarkılar dışında dinleyenlerini yönlendirici ve bilgilendirici bilgiler paylaşmaktadır. Radyo Atina Yunanistan’ın en önemli Türk radyosudur. Başarılı bir şekilde yayın yaşamını ilerleten bu radyo kanalı daima kendini geliştiren ve yenileyen bir tutum içerisindedir. Sizlerde Yunanistan’daki Türk restoranlarını öğrenmek ve birbirinden keyifli Tükçe şarkıları dinlemek için bizleri takip edebilirsiniz. Radyo sitemiz radyodinlet.net üzerinden bu şahane radyoyu kesintisiz dinleyebilirsiniz.

Radyo Atina Frekans Bilgileri

Frekanslı yayına henüz geçmeyen radyo kanalını, internet üzerinden dinleyebilirsiniz. Dünya’nın neresinde olursanız olun internete bağlandığınız takdirde radyo kanalını dinleyebilirsiniz.

Radyo Atina İletişim Bilgileri

Radyo kanalına ait iletişim bilgisi yoktur.
Yunanistan’da yaşayan vatandaşlarımızın büyük ilgi ile takip etip dinlediği radyo kanalı Radyo Atina kendini geliştirerek ve yenileyerek dinleyenlerine hizmet vermeye devam etmektedir.


Radyo Etiketleri:,,,,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir