Şuan Buradasınız: Anasayfa » Yabancı » Radyo Babylon
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Radyo Türküm

Radyo Türküm

Radyo Gençlik

Radyo Gençlik

Jelli Rock

Jelli Rock

Taksim Fm Arabesk

Taksim Fm Arabesk

Radyo Beyaz

Radyo Beyaz

Rock On Air

Rock On Air

Delta Fm

Delta Fm

Aşk Fm Türkiye

Aşk Fm Türkiye

Radyo Babylon

Radyo Babylon

Radyo Babylon

Radyo Bayblon Yabancı şarkılar çalan yayın akışı içerisinde zaman zaman Türkçe şarkılarada yer veren bir radyo kanalıdır.Radyo kanalı yayın yaşamını internet üzerinden online olarak sürdürmektedir.İstanbul ilinde oldukça sevilen radyo kanalı sevenlerine internet üzerinden online bir şekilde sesini duyurmaktadır.Sizlerde yabancı müzik dinlemeyi seviyorsanız doğru yerdesiniz.

Radyo Babylon

Hakkında Bilgiler
Radyo Babylon İstanbul’dan yayın yapmaktadır.Yabancı müzik dalında geniş bir arşive sahip olan radyo kanalında dinlemekten zevk alacağınız şarkıları bulabilirsiniz.Radyo kanalını ister Bilgisayarlarınızdan, ister cep telofonlarınızdan dinleyebilirsiniz.
Radyo Babylon Dünya ile bir bağlantı içindedir. Yeni şarkıları, akımları, farklı yerleri özel programlar ve programcılar ile İstanbul’a ve İstanbul üzerinden Dünya’nın her biryerine taşımaya niyetlidir.
New York, Sao Paolo, Bogota, Paris,Portekiz, Londra, Berlin vede Tokyo’yla başlayarak, dünyanın önemli yerlerinde köprüler kurmaya, ortak projeler üretmeye niyetli bir radyo kanalıdır.
Radyo Babylon Aynı zamanda ise bir müzik portalıdır. Günün şarkısı, haftanın albümü, ayın plak şirketi, yeni albüm çalışmaları, müzik haberleri, özel dosyaları ile paylaşıma açık bir sistem geliştirmeyi, müzik ile dinleyici arasında güvenilir bir köprü olmayı kendine hedef edinmiştir.

Radyo Babylon

İletişim Bilgileri
Radyo kanalına aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıyı takip ederek ulaşabilirsiniz.
http://www.radyobabylon.com

Radyo Babylon

Frekans Bilgileri
Radyo Babylon’un frekans adresi yoktur.Radyo kanalı yayın yaşamını internet üzerinden online olarak sürdürmektedir.Radyo Babylon dinlemek için radyo sitemize göz atmanız yeterlidir.Yabancı müziğin vazgeçilmez radyolarından biri olan Radyo Babylon kesintisiz olarak dinleyenlerine hizmet vermeye devam etmektedir


Radyo Etiketleri:,,,,,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir