Şuan Buradasınız: Anasayfa » Yöresel & Halk Müziği » Radyo Başkent
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Kozaklı Fm

Kozaklı Fm

Shaber Radyo

Shaber Radyo

Çankırı Fm

Çankırı Fm

Alanya Radyo Time

Alanya Radyo Time

Grt Fm

Grt Fm

Park Fm

Park Fm

Jelli Dance

Jelli Dance

Radyo Başkent

Radyo Başkent

Radyo Başkent

Hakkında Bilgiler
Radyo Başkent Haber, Bilgi ve Kültür Frekansınız sloganı ile Adana ili üzerinden yayın yapan bir radyo kanalıdır. Radyo Başkent, programın akışında yöresel halk müziğine, özgün müziğe ve yer yer Klasik müziğe yer veren bir radyo kanalıdır. Dinlerken ruhunuzun huzur bulacağı bu radyo kanalı, biz dinleyenlerine sorunsuz bir yayın hizmeti vermektedir. Radyo Başkent Adana aynı zamanda internet sayfası içerisinde blog, yerel gündem, yeni albümler gibi alt başlıklarlada dinleyenlerine bilgi vermektedir. Tabiri caizse sloganı üstünde bir radyo kanalıdır. Radyo kanalı, gelişen teknoloji ile birlikte Türkiye’nin kültür, sanat ve edebiyat dallarında ilerlemesine biz dinleyicilerin bu engin bilgilerden faydalanmasına vesile olan bir radyo kanalıdır. Radyo aynı zamanda, radyo dinleyicilerini herşeyin üstünde tutarak sadece dinleyici odaklı bir yayına sahip olduğunuda bizlere göstermektedir. Sizlerde Adana‘nın bu başarılı radyo kanalını canlı olarak dinlemek ve takip etmek istiyorsanız sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Radyo Başkent

İletişim Bilgileri
Güzelyalı Mah. 81116 Sok. No:10 ÇUKUOVA/ADANA
Releigh, 27613
Telefon :0322 204 00 01
Belgegeçer:0322 232 25 39
baskentradyo@gmail.com
Radyo iletişim bilgileri tüm çıplaklığı ile yukarıda siz değerli dinleyiciler ile paylaşılmıştır. Radyo kanalına; istek, öneri, şikayet ve taleplerde bulunmak için yukarıdaki bilgileri takip etmeniz yeterli olacaktır.

Radyo Başkent

Frekans Bilgileri
91.6 frekansı üzerinden Adana ve çevrelerinde canlı olarak Radyo Başkent dinlenebilir. Şayet 91.6 frekansından verim alamayan veya Adana ilinden uzakta olan radyo dinleyicileri, internet üzerinden sayfamızdan kanalı online olarak dinleyip takip edebilirler. Adana’nın tek ve başarılı radyo kanalı Radyo Başkent biz dinleyicilerine hizmet vermeye aralıksız devam etmektedir


Radyo Etiketleri:,,,,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir